Новий вимір реальності

Увійти через
Реєстрація
 
Новий вимір реальності
 
Новини: Новий вимір реальності

Новий Рік… Так,  це пора нових надій, сподівань, планів, і, мабуть, головне – подарунків. Саме такий і вирішила зробити кіноманам мережа СінемаСіті на початку Нового 2018 Року, презентувавши новий «Зал 4dx», в кінотеатрі мережі, що знаходиться в ТРЦ «OceanPlaza». Власне, це другий кінотеатр, що використовує дану технологію в Києві – перший знаходиться в розпорядженні «Планета Кіно».
Пару слів про історію і сенс технології. 4DXрозпочала свій похід «в маси», народившись з формату простих розважальних атракціонів,  з легкої руки південнокорейської компанії  «CJ 4DPLEX», - яка, дебютувавши в 2009  розпочала тріумфальний похід країнами світу – і  який зараз є представленим в 50 країнах, а в Україну ця цікавинка прийшла з 2014 року. 

Кіно ніби «приходить до глядача»  взал з наступним спектром ефектів: обертання і поштовхи крісел; водяні бризки і вітер як з фронту, так і з тилу; подача пара в зал (він же туман, він же дим); фронтальний загальний вітер; миготіння стробоскопів; ароматичний пар; як родзинка залу тут присутній навіть…сніг. До речі, сніг є Дійсно унікальною та неповторною родзинкою серед кінотеатрів і особливо даного кінозалу Сінема Сіті, аналогів якому, на теренах України, не було до нині.
Відкриття залу – це була надзвичайна, титанічна робота – оскільки крім власне «коробки» це ціла приховані мережа багатьох кілометрів кабелю, з цілою компресорною, стробоскопи, вентілятори, генератори, платформи, що керуються центральним процесором – разом з новим проектором Barco. Сам процес створення фільму теж достатньо кропіткий, їм відають чаклуни з корейської компанії, увесь «магічний період» триває біля місяця, після чого презентується мейджорам – і після погодження з  ними – потрапляє в міжнародний прокат.
Отже, гостям презентації, яка відбулась 29 грудня 2017 року в невимушеній, святковій і дружній атмосфері «СінемаСіті»  були продемонстровані ряд демонстраційних відеороликів, та чудовий анімаційний фільм «Фердинанд» режисера КарлусаСалданьї на основі книги «Історія Фердинанда» Ліфа Мунро. Сюжет мультфільму оповідає історію надзвичайно доброго бика, що з дитинства мріяв не про кар‘єру  на арені  кориди- а про мирне життя в гармонії з природою. Здавалось, його мрія б і здійснилась вповні, проте випадок його повертає на тренувальну ферму… Як за стилістичним наповненням, так і наповненням 4dx-ефектів анімаційна стрічка виглядає ненав‘язливою, цільною і гармонійною, проте такою, що змогла показати увесь спектр ефектів - вповні. Тебе і гойдає зі сторони у сторону. Іі нахиляє так аби Ти бачив кіно під тим же ракурсом, що й герої картини. А води кіномережа  просто не шкодує, ллється настільки вправно, що відчуваєш сльоту на собі і дрижаки від холодного вітру. в такі моменти так хочеться витертись теплим рушником і змити увесь жаль, особливо якщо це драматичний єпізод фільму. Добре, що ми перед сеансом запаслись серветками. До речі, одвічне питання адміністрації до глядачів, здебільшого одностороннє і чисто жартома - чи варто роздавати дощовики. На думку авторів, дощовики не потрібні адже саме завдяки спецефектам картина надає більшої реальності кіноподій. І саме в залежності від кількості використання ефектів - подвоює чи потроює характер відчуття реальності кінокартини та її фрагментів. Щоправда, більш спірним – як і в більшості стрічок 4DX – виявляється підбір «ароматичної складової», адже узагальнити для загалу його досить важко, і що виглядає (образно кажучи) найбільш схематичним.
В наступному – вже 2018 році – кінотеатром заплановано прем‘єри аж цілих 30 нових фільмів, а в 2017 – вже було презентовано три фільми. Сама презентація пройшла в теплій дружній атмосфері, зал представляла менеджер СінемаСіті Альона Ніцко, що стало прекрасним завершальним акордом чудового в плані кіноновинок – 2017 року. З Новим 2018 Роком!

© А. Недзельницкий, М-А. Бойко-Незаметдінова

root 30 грудня 2017
Коментарі
 
Ім’я
22 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
163307

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
72909

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32968

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
26467

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
23699