Огляд новин тижня


Огляд новин тижня

Майкл Фассбендер заявив, що бере довгу перерву у своїй акторській кар'єрі. «Останні роки були напруженими. У мене був дикий апетит і енергія. Я був як маніяк. Але зараз настав час пригальмувати. Останні 5 років я був трудоголіком - знімався фільм за фільмом», - зізнався актор.
«Погані хлопці 3» підуть у роботу навесні. Виробництво триквелу «Поганих хлопців» під режисерським крилом Джо Карнахана і чуйним продюсерським наглядом Джеррі Брукхаймера офіційно стартує в Маямі в березні наступного року. Деталей сюжету, як і раніше, немає.
«Той, що біжить по лезу 2049» отримав дорослий рейтинг R. Це означає, що він не рекомендується для перегляду особам, які не досягли 18 років. «Продюсери вважають забавним постійно нагадувати мені про те, що ми знімаємо один з найдорожчих фільмів з рейтингом R за всю історію кіно», - прокоментував режисер фільму Дені Вільньов.
«Нестримні 4» отримали нову дату виходу. Німецька компанія Splendid Film придбала права на прокат фільму, нова дата виходу заключного епізоду - 2018 рік. Нагадаємо, вихід фільму виявився під великим питанням, після того як триквел зібрав $214 млн.
Дені Вільньов може стати режисером екранізації «Дюни» Френка Герберта. Сюжет першоджерела розповідає історію Пола Атрейдеса, чия сім'я отримує контроль над планетою Арракіс. Після того як сім'ю Пола зраджують, Пол намагається організувати повстання і скинути зрадників. Переговори між студією і постановником тільки почалися.
Режисер «Бунтар Один» розповів про ранній сценарій фільму. «Здається, на самому початку була перша версія сценарію, де вони не вмирали. Ми якось вирішили, що нам не дозволять вбити всіх головних героїв, тому намагалися придумати логічно обгрунтований хеппі-енд. А потім верхівка студії прочитала сценарій і колективно висловилася: «Вони ж усі повинні того, так?» І ми відразу: «А можна, так?» Їй-богу, навіть не припускали, що нам таке дозволять!» - поділився Гарет Едвардс.
Ліам Нісон більше не буде рятувати заручниць. Зі слів актора стало зрозуміло, що немає ні найменших шансів на те, що четвертий фільм кіносеріі «Заручниця» з'явиться в кінотеатрах: «Ні, шансів немає. Скільки разів вашу дочку можуть взяти в заручниці? Раз чи два. Взагалі, якби ми зняли ще один фільм, то він вийшов би чимось на зразок "не могли б ви, будь ласка, викрасти мою дочку?"»
У російського хорора «Наречена» може з'явитися американський ремейк. Відразу кілька американських кінокомпаній виступили з пропозицією щодо купівлі прав на створення ремейка фільму. Стрічка розповідає про дівчину Настю, яку її коханий Іван везе в рідне містечко знайомити з родичами. Потрапивши в будинок своїх нових родичів, героїня починає сумніватися у своєму виборі. У родині Івана існує таємничий весільний обряд, який має пройти наречена. Якщо, звичайно, залишиться в живих.

Сергей Задко 27 грудня 2016


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1677
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1492
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1024
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 950
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 906