Фільм Ще один рік


Another Year
Рік:  2010
Країна:  Великобританія
Режисери:  Майкл Лі
Студія:  Film4
Жанр:  драма, комедія
Бюджет:  10 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  21.07.2011
Прем’єра (у світі):  15.05.2010
Тривалість:  129 хв
Вікові обмеження (років):  14
Дистриб’ютор:  Вольга Україна
Рейтинг IMDB:  7.30/10 (Голосів: 26 783)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Опис фільму Ще один рік

Том і Джері – родинна пара передпенсійного віку. Вечори і вихідні вони проводять з рідними і близькими – єдиним сином Джо, гострою на язик Мері, не дуже охайним другом дитинства Тома Кеном... Джо вже тридцять, але він до цих пір не може зустріти свою "половину" і створити сім'ю. Мері близько п'ятдесяти, вона теж ніяк не влаштує особисте життя і час від часу починає фліртувати з Джо, демонстративно ігноруючи закоханого в неї Кена. Сонячні ванни і гра в гольф, вечеря і неспішна бесіда, чай і вино. Сміх і сльози, підбадьорюючі поради і словесні перепалки. Спілкування. Самотність. Похорони. Весілля. Весна, літо, осінь, зима. Річка часу тече...

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Ще один рік Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Ще один рік

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
23 січня 2020
Ваш коментар
Тарас
Тарас (Киев) 14 січня 2012 15:58
0

Чудовий фільм, Майк Лі – Рембрандт від кінематографу. Хороша ідея, багатий сценарій, непогана постановка. Гра акторів на висоті, особливо фестивалила Леслі Мелвін (яку, в принципі, номінально можна вважати головною героїнею фільму).
.
Гость
Гость 31 липня 2011 20:50
0
Мне фильм понравился. Глубокий, умный. Не увидел там, как Molt, социальной сатиры. Фильм о психологических проблемах успешных и неуспешных людей предпенсионного и пенсионного возраста. И, главным образом, о Мэри, которая выбирает себе не те машины и не тех мужчин.
.
Molt
Molt 24 липня 2011 08:24
0
Фильм первые 20 мин. немного скучноват, но потом идёт развитие и я вам скажу что он меня поразил это ничего не сказать . Фильм описывает суть английского общества(я ходил со своей любимой она жила в англиии год и сказала сто из за этого и уехала с Англии). Меня убило что главные герои всем улыбаются всем хороши, но в то же время никому не доверяют и не допускают к себе близко, получается что они пользуются людьми и когда чють эти люди оступаются ничего им не прощают и шпуняют их как котят. Теперь я понимаю что значит консервативкое общество нехотел бы я там жить (кстати в америке в маленьких городах происходит тоже самое).
.

Схожі фільми