Фільм Дике поле


Дике поле
Рік:  2018
Країна:  Україна
Режисери:  Ярослав Лодигін
Студія:  Limelite, Film Brut
Жанр:  драма, пригоди, екшн
Бюджет:  30.98 млн. грн.
Прем’єра (в Україні):  08.11.2018
Прем’єра (у світі):  11.10.2018
Тривалість:  120 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  MMD UA
Бокс-офіс:  2 040 492 грн.
Рейтинг IMDB:  7.60/10 (Голосів: 575)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 618

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 94% відвідувачів

Опис фільму Дике поле

 Герман не був удома, у рідному місті на сході України, уже багато-багато років. Але зникнення його старшого брата змусило хлопця повернутися на Донбас. Незрозуміло де брат Германа та що з ним сталося. До того ж сімейний бізнес, стара бензоколонка, залишився без нагляду, за що і вирішив узятися хлопець. Бензоколонку хочуть забрати собі в руки місцеві "бізнесмени", щоб творити свої справи. І ці люди мирними методами дуже рідко працюють. У той же час він у рідному місті знаходить друзів дитинства та свою любов. Герман вважає своїм обов'язком у цьому Богом забутому місці захистити бензоколонку та близьких йому людей від бід, які зустрічаються на кожному кроці.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Дике поле Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Дике поле

28 листопада 2018
Книгу конечно читал, именно поэтому пошел смотреть. Книга отличная, среди актеров Горбунов и Жадан = стоит смотреть. Фильм отличный, иногда странное ощущение, что читаешь книгу, так круто передали текст. Рекомендую. Еще важно, что история адекватно передает историю людей Донбасса, честно и больно. Могу сказать, что фильм не хуже книги.... Детальніше
asoluyanov

13 листопада 2018
Утомленные солнцем Донбасса В 2010 году увидел свет роман Сергея Жадана «Ворошиловград», который в том же году победил в конкурсе «Книга года BBC». А уже в 2014 г. все тот же BBC Украина назвал произведение «Книгой десятилетия». «Ворошиловград» был призван впечатлить прогрессивную украинскую (читай «из-за пределов Донбасса») публику, которая тот самый Донбасс... Детальніше
PavelChap

07 листопада 2018
В первых строках этой рецензии мы должны признать, что автор этих строк – к стыду своему – роман «Ворошиловград» Сергея Жадана, на котором основан фильм Ярослава Лодыгина «Дикое поле», не читал. С другой стороны, этот факт должен помочь взглянуть на фильм незамутненным взглядом. Как-то утром независимого (ни от кого и ни... Детальніше
Алексей ПершкоІм’я:
31 липня 2021
Ваш коментар
г
г 08 березня 2021 16:49
0
ворошиловград читала давно, після перегляду фільма захотілося ще раз його перечитати. фільм передивилася на одному подиху
.
рівноденник
рівноденник 27 грудня 2020 00:41
0
Герої фільму зроблені грубими й неприємними, які постійно ображають один одного. Мало хто викликає симпатію, окрім хіба що головного героя. Та й той, що далі, виглядає нікчемнінше. Протягом фільму й він виявляється примітивною особою, на яку справляють вплив сумнівні епізодичні герої. Не проявляє ніякої волі, виглядає так, ніби за весь фільм і не прокинувся. Автори намагалися додати йому значущости тим, показуючи, як швидко до нього в ліжко застрибують дівчата.
 
Заплющуючи очі на сюжет, тішить те, що гра акторів природня, кривлянь не так і багато. Гарна зйомка камерою. Особливо дронами та степові криєвиди доповнюють бі-роли.
 
Місцями у фільмі проглядається певна українська душевність, та її закриває товстий шар невибагливих стереотипів та шаблонних фраз.
 
Ну і сумнозвісна мовна шизофренія (себто змішування української з російською). Половина акторів розмовляє російською мовою, що зовсім не обов'язково.
 
Фільм мав потенціял розвінчати упередження щодо сходу України та показати захопливі сюжети життя. Натомість герої невпинно стаждають у нікчемній безвиході - і все кіно врешті залишає гнітюче враження від агресії та неповаги. Й щоби не виглядало одноманітно, до цього додано 2 сцени сексу.
 
Де тут зразок того героя, на якого хочеться рівнятися? Питання риторичне. Чого вчить та до чого закликає цей фільм? Загадка. Не марнуйте свого часу. Перегляньте натомість інший гарний український фільм
.
Гость
Гость 08 жовтня 2020 08:54
0
Я Украинец нахожусь в командировке ,хочу посмотреть этот фильм ,подскажите как это сделать.
.
че
че 24 травня 2020 11:16
0
добре 8+
.
Гость
Гость 12 травня 2020 13:19
0
посмотреть онлайн нельзя...только трейлер...
.
Гость
Гость 12 січня 2020 20:34
0
Смотрим или как
.
Гость
Гость 29 вересня 2019 12:42
0
Гость 15 ноября 2018 07:00
Да, действительно, надо запомнить имя режиссера, чтобы не ошибиться с просмотром в следующий раз. РЕЖИССЕР БЕЗДАРЬ! ВОН ИЗ ПРОФЕССИИ!
.
asoluyanov
asoluyanov (Киев) 28 листопада 2018 20:16
0

Книгу конечно читал, именно поэтому пошел смотреть. Книга отличная, среди актеров Горбунов и Жадан = стоит смотреть. Фильм отличный, иногда странное ощущение, что читаешь книгу, так круто передали текст. Рекомендую. Еще важно, что история адекватно передает историю людей Донбасса, честно и больно. Могу сказать, что фильм не хуже книги.
.
Гость
Гость 20 листопада 2018 13:37
0
нудно, красиво, классная игра актеров, сюжет: бандитские 90-е плохо-плохо раскрыт и не о двухтысячных годах в Луганске, говорят, в книге хоть глубокие мысли имеются. сценарию - 1.
.
Вольдемар
Вольдемар 16 листопада 2018 20:47
0
Liliya 12 листопада 2018 22:42

Я досмотрела эту гадость до конца только из уважения к пожилому человеку (свекру),
т.к. папа из лучших намерений собрал всю семью и хотел культурно провести время в кругу семьи.
Ви що, "екранку" пиратську дивились в колі сім'ї? Брешете, так брешіть хоч складно...
.

Схожі фільми