Фільм Медовий місяць


Elizabeth Harvest
Рік:  2018
Країна:  США
Режисери:  Себастьян Ґут'єррес
Студія:  Voltage Pictures, Automatik Entertainment, Motion Picture Capital
Жанр:  трилер, фантастика
Прем’єра (в Україні):  14.02.2019
Прем’єра (у світі):  10.03.2018
Тривалість:  105 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  ParakeeT Film
Рейтинг IMDB:  5.80/10 (Голосів: 6 367)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 66

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 63% відвідувачів

Опис фільму Медовий місяць

 Молода дівчина Елізабет завжди мали тільки одну мрію – вийти заміж за хорошу та забезпечену людину, яка зможе захистити її від небезпек цього світу. Старший на десятки років за дівчину геніальний вчений Генрі – це саме той, хто їй потрібен. Чоловік відвіз свою нову дружину до свого особняку за межами міста. Там її ніхто та ніщо не повинно потурбувати. Усе в цьому будинку тепер належить й Елізабет – речі, прислуга, кожна кімната. Тільки в одну кімнату Генрі заборонив входити, нічого не пояснивши. Елізабет ніби влаштовує весь цей стан речей (слуги поводяться привітно, вона володіє величезним будинком), але щось її турбує. Та загадкова кімната не таїть нічого хорошого. І рано чи пізно дівчина дізнається що там. Хоч би потім про це не шкодувала.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Медовий місяць Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Медовий місяць

17 лютого 2019
Лента венесуэльского режиссера Себастьена Гутьерреса вовсе не так прозаична, как кажется поначалу: вариация на тему "Синей бороды" оказывается лишь прелюдией к весьма любопытным изворотам сюжета... Подача вполне мастерская, кино оставляет больше позитивных впечатлений о себе. А ведь поначалу зритель с некоторым недоумением смотрит на реинкарнацию известной сказки: добрый старый муж, который... Детальніше
Ксеркс


Ім’я:
01 жовтня 2020
Ваш коментар
Виталий
Виталий 16 лютого 2019 22:15
0
Только что вышел с кинотеатра. Засыпал раз 15 на протяжении этого ужасного нудного и усажно тупого фильма! Послушайте совет не идите на него в кино!
.

Схожі фільми