Фільм Голодні ігри


The Hunger Games
Рік:  2012
Країна:  США
Режисери:  Ґері Росс
Студія:  Lionsgate
Жанр:  драма, трилер, фантастика, екшн
Бюджет:  78 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  22.03.2012
Прем’єра (у світі):  21.03.2012
Тривалість:  142 хв
Вікові обмеження (років):  14
Дистриб’ютор:  Вольга Україна
Бокс-офіс:  660 549 грн.
Рейтинг IMDB:  7.20/10 (Голосів: 870 632)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 68

Опис фільму Голодні ігри

Дія розгортається на Землі в майбутньому. На розвалинах того, що колись було Північною Америкою, утворена держава Панем. Столиця країни — процвітаючий Капітолій, якому підпорядковано 12 регіонів-дистриктів, що колись прагнули до незалежності, а нині переможені та роздавлені. У покарання за минулу смуту кожен район щороку зобов'язаний висилати вибраних шляхом жеребкування дівчину і хлопця для участі в жорстоких Голодних іграх. Переможцем вважається той, хто останній залишився живим.

Одного дня доля представляти Дистрикт 12 випадає 16-річній дівчині Катнісс Евердін і синові пекаря Піті Мелларку. Вони вчилися в одній школі і могли б любити один одного, але замість цього вони мають стати ворогами. Поки в нелюдяному змаганні залишаються інші учасники, підлітки ще можуть спільно битися з противниками і захищати один одного. Але рано чи пізно одному з них доведеться загинути. Такий закон Голодних ігор. Але чи такий він непорушний, як здається?


Фільм Голодні ігри Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Голодні ігри

30 березня 2012
"Голодные игры - грохот тракторов, Голодные игры - свет прожекторов, Голодные игры - большой успех, Голодные игры - танцуют все." (почти Ван Моо) Услышав название, сразу создается впечатление, что фильм "Голодные игры" должен поведать нам о ходе реалити-шоу "Холостяк-2", где изначально 25 здоровых и в меру красивых девушек сообща пускают слюни на потомка... Детальніше
Ксеркс

25 березня 2012
"Голодные негры" - так моя подруга окрестила этот фильм, случайно прочитав его название неправильно. Что же, спешу с ней согласится - массу негров можно было бы накормить за бюджет размером в 78 миллионов долларов. Даже не хочется писать и объяснять всю ситуацию с "Голодными играми" в своей обычной манере. Сразу отмечу,... Детальніше
Катя Зиновьева

23 березня 2012
Ещё задолго до своего выхода на большие экраны Голодные Игры наделали много шума в прессе, прежде всего американской. Многие считали эту экранизацию “вторыми Сумерками”, некоторые сравнивали даже с культовым Гарри Поттером, а кто-то отмечал сходство с Королевской Битвой или Бегущим Человеком. Оно и понятно. Почти всегда в преддверие выхода нового... Детальніше
DivineІм’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 13 травня 2014 17:42
0
Фильм КЛАСС
.
МИшко
МИшко 29 січня 2014 21:03
0
Цей філь найгірший із тих які ябачив
.
ГІсть1
ГІсть1 20 січня 2014 18:29
0
цей фільм просто неймовірний , і не тільки він я би радила вам прочитати і книги. Якщо ж ви не любителі фантастики то я всеодно впевнена що він вам сподобається . Звичайно там є пару сццен насилля але ви що очікували він цього фільму поні з метеликами? тож раджу вам його подивитися
.
Dark
Dark 18 грудня 2013 18:55
0
...мне показался сюжет ... какой- то неестественный сюжет..... не вяжется как-то.... технологический уровень представленной культуры, в картине ...и первобытность ситуации, раскрученной в фильме...... как говорил Тарковский- "...- не верю!...".
.
Гість Кращі і нові ігри для дівчаток онлайн. На нашому
Гість Кращі і нові ігри для дівчаток онлайн. На нашому 22 січня 2013 17:27
0
.
Гость
Гость 21 січня 2013 12:46
0
Так і справді є над чим задуматись після якого курива можна було придумати такий сюжетик,варто задуматитсь коли в режисерів така схиблена думка виникає і такі фільми до чого світ далі буде котитись.
.
Гість
Гість 08 січня 2013 23:07
+1
Прекрасний фільм! Глибокий, символічний, змушує задуматися над багатьма речами у житті. Для перегляду має бути рекомендований для повнозрілих, мислячих людей, які можуть аналізувати, а не банально переглядати зміну картинок-кадрів. Нагадав Оруелла "1984"... Така ж засторога проти тоталітарного режиму з усіма його звірствами...
.
Андрій
Андрій 15 серпня 2012 11:54
0
Хотілося б знати чи вийде фільм на DVD чи BD українською мовою. Російський вже вийшов, а от рідною мовою чомусь до сих пір немає.
.
lini
lini 15 квітня 2012 08:40
+1
Stepansan, фильм как раз о том что бы не докотится до такого общества где дети убивают друг друга ради чьей то забавы. Я читала книгу. Она о дружбе, любви, самопожертвовании ради дорогих нам людей. О том как в таких жутких условиях (в которые поставлены главные герои) думать не только о себе,  и суметь остаться человеком.... Книга оставляет очень сильный осадок. Фильм тоже смотрела, очень боялась сцен убийств. Но они сумели это снять так, что бы на экране не было моря крови. Ведь откровенных сцен насилия нет. Показывают уже следствие. Поэтому у меня вопросов к создателям фильма нет. Они сумели и весь ужас передать и страшной детской бойни не показать.
.
Stepansan
Stepansan (Киев) 13 квітня 2012 13:09
+1

Фильм захватывает, все время держит в напряжении. Не понравилась главная героиня, будто ей все лицо ботоксом залили, вообще нет мимики. А в целом - очень страшно, что все платят деньги чтобы посмотреть как дети убивают друг друга. И страшно, что мне захотелось посмотреть продолжение.. Мне кажется в массовых фильмах раньше не переступали эту грань, если рубились - то взрослые, а дети - без деталей. А здесь - очень очень плохо, что людям пытаются втюхать в мозг что свой ДОСУГ можно проводить за просмотрем совершенно бесчеловечных и аморальных кадров..
 
Никто не послушает меня, но я рекомендую НЕ ХОДИТЬ НА ЭТОТ ФИЛЬМ. Просто чтобы пойти против системы и защитить свое сознание от очередной мутации..
.

Схожі фільми