Фільм Шторму назустріч (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Шторму назустріч
 
Шторму назустріч
Into the Storm
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Стівен Куейл
Студія: New Line Cinema, Warner Bros.
Жанр: трилер, екшн
Прем’єра (в Україні): 07.08.2014
Прем’єра (у світі): 28.07.2014
Тривалість: 89 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Кіноманія
Бокс-офіс: 298 316 грн.
Рейтинг IMDB: 5.80/10 (Голосів: 60 786)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.54 / 10 Голосів: 48
Опис фільму Шторму назустріч
 

Можливості природи за своєю силою виглядають інколи страхітливо, частково через те, що вона не вміє жаліти. Героями сюжету стають так звані мисливці за торнадо, які намагаються зловити момент, можливо найважливіший за минулі та майбутні століття. У той час, як містечко Сільверстон практично повністю знищується найпотужнішими торнадо, група дослідників підозрює, що цей та інші схожі випадки є провісниками такої руйнівної сили, якої людство ще не бачило. Паралельно розвивається інша лінія сюжету, в якій заручниками природи стають підлітки...

Перш ніж отримати назву "Шторму назустріч", фільм-катастрофа Стівена Куейла міг називатися інакше. Серед головних версій назви були в тому числі і з понять, які застосовуються по відношенню до подібних природних явищ. Так, основними версіями були тайтли "Чорне небо", "Торнадо", "Шоста категорія". У Франції стрічка так і вийшла з локалізованою, не оригінальною назвою, що звучить як "Чорна буря".

Права на фільм були куплені студією New Line Cinema в жовтні 2011 року. Складалися вони власне з деяких відео, які вже після розрослися в повноцінний фільм. У квітні 2012 року був даний старт проекту, а вже влітку того ж року були зроблені деякі кадри в Детройті. Крім того, команда працювала так само в Окланді та Рочестері.  

Стівен Куейл, який раніше працював над п'ятим фільмом серії "Пункт призначення",  задіяв у зйомках "Шторму назустріч" ту ж команду, що і в кіносеріалі про Смерть. Серед таких є оператор Брайан Пірсон і композитор Брайан Тайлер. Скотт Лоуренс, який зіграв у кінокартині директора, за свої особливості в манерах і розмові отримав прізвисько "Обама". Коли актори та інші учасники процесу відпочивали, щоб якось їх підбадьорити, частенько звучала пісня Come Sail Away у виконанні Styx.

 
Трейлер до фільму Шторму назустріч
Фільм Шторму назустріч дивитися онлайн

Рецензії на фільм Шторму назустріч
Додати рецензію
 
Мелкотравчатая катастрофа Алексей Першко, 07 серпня 2014
Казалось бы, по большому счету, жанр фильмов-катастроф почти отошел в прошлое. Ан нет, оказалось – жив, курилка. И доказательством тому – лента «Шторму навстречу» Стивена Квейла, ранее отметившийся в режиссерском кресле пятого «Пункта назначения». Команда охотников за торнадо «Титан», цель которой – снять фильм об этом распространенном в США стихийном бедствии,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
26 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Анна
Анна 11 серпня 2014 06:56
Фильм короткий и лаконичный. Возможно нет динамичного сюжета, но  шторм  был убедительный. А если сравнить с долгоожидаемыми  "трансформерами", которые утомили за 2, 5 часа ни о чем, то посмотреть можно!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Алена
Алена 09 серпня 2014 08:19
Ради нескольких красивых кадров потрачены 40 грн. и полтора часа времени. Сюжет - сплошные штампы. С триллером не сложилось. Все слишком предсказуемо. Никаких попыток объяснить подобные природные аномалии, которые могли бы хоть чуть-чуть скрасить фильм, тоже нет. Оценка: 3 из 10.
Рейтинг повідомлення: -1
 
Ирык
Ирык 08 серпня 2014 16:13
Я получила удовольствие от просмотра!!! Пол фильма сидела как на иголках! Фильм не шедевр, и как обычно для фильма катастрофы много надуманного, но фильм понравился!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 07 серпня 2014 21:09
Погане кіно. Всі цікаві моменти були в трейлері. Фільм розрахований на школярів. Шкода витраченого часу.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 07 серпня 2014 11:00
Рейтинг повідомлення: 0
 
zeeeГість
zeeeГість 29 липня 2014 13:48
обожнюю такы фыльми
Рейтинг повідомлення: 0
 
horror06
horror06 (Киев) 15 липня 2014 07:01
интересно )))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw