Фільм Ти і я (2012) - дивитись онлайн|трейлер|інформация про фільм, купити квитки на фільм Ти і я - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільм «Ти і я»


«Io e te»
Рік:  2012
Країна:  Італія
Режисери:  Бернардо Бертолуччі
Студія:  Fiction Films
Жанр:  драма
Прем’єра (в Україні):  07.03.2013
Прем’єра (у світі):  23.05.2012
Тривалість:  103 хв
Дистриб’ютор:  Другое кино

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.63 / 10 Голосів: 13

Опис фільму «Ти і я»

Головний дійовою особою фільму виступає Лоренцо. Сказати б, що це звичайний підліток, з його звичайними проблемами, але немає. Лоренцо тихий і малопримітного, він інтроверт в самому справжньому значенні цього слова. Сюжет розповість про чудесне уривку його життя. Обдуривши батьків, що він відправляється з класом в похід, хлопчик ховається в підвалі свого будинку, де знайомиться з таэмничою дівчиною. З її знайомством він переживає нові хвилюючі відчуття.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм «Ти і я»

05 березня 2013
Бернардо Бертолуччи, последний из великих режиссеров-маньеристов, стоящий в одном ряду с такими грандами как Висконти, Паззолини, Годар и Антониони, снял фильм «Я и ты» (а не «Ты и я», как назвали ленту отечественные прокатчики – кажется, это достаточно важный смысловой акцент в понимании фильма), в котором – при желании –... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я
25 серпня 2019
Ваш коментар

Гість
Гість 28 березня 2013 16:17
ви би хоть вичитували "переклад" з російської в гуглтранслейторі, якщо це так можна назвати. Чи тут послідовники Азарова? Або візьміть на роботу людину зі знанням мови. Дякую, якщо почуєте (хоча для людей, які виставляють на своїму сайті отаке -   Сюжет розповість про чудесне уривку його життя. Обдуривши батьків, що він відправляється з класом в похід, хлопчик ховається в підвалі свого будинку, де знайомиться з таэмничою дівчиною. З її знайомством він переживає нові хвилюючі відчуття. не можна чекати нічого адекватного)
Рейтинг повідомлення: 0
 

Схожі фільми