Фільм Джуно (2007)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Джуно
 
Джуно
Juno
Рік: 2007
Країна: США
Режисери: Джейсон Райтман
Жанр: драма, комедія, романтика
Прем’єра (в Україні): 03.04.2008
Тривалість: 96 хв
Вікові обмеження (років): 14
Дистриб’ютор: JRC Film
Рейтинг IMDB:    Джуно
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.56 / 10 Голосів: 9
Опис фільму Джуно
 
Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) дізнається, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого малюка. У результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте, чи вистачить Джуно духу віддати свою дитину хай і в хороші, та все ж чужі руки?
 
Трейлер до фільму Джуно
Фільм Джуно дивитися онлайн

Рецензії на фільм Джуно
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Cambio
Cambio (Одесса) 28 жовтня 2008 20:47
фильм просто фантастический!!  отличный сценарий,отличная игра,актуальные вопросы,очень важные решения,не детские проблемы,гамма харатеров....и все это в одном фильме.
Показана повседневная жизнь обычной школьницы в несовсем обычном как для школьницы положении.Но она не унывает,берет себя в руки и без плачей и истерик проходит  этот этап.Но здесь не обходитсябез всепонимающих родителей,которые не давили
Писать можно еще много,но это фильм нужно просто посмотреть,и вы сами все поймете,несколькими слловами "все гениально просто"
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw