Фільм Джуно


Juno
Рік:  2007
Країна:  США
Режисери:  Джейсон Райтман
Жанр:  драма, комедія, романтика
Прем’єра (в Україні):  03.04.2008
Тривалість:  96 хв
Вікові обмеження (років):  14
Дистриб’ютор:  JRC Film
Рейтинг IMDB:  7.40/10 (Голосів: 503 113)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Опис фільму Джуно

Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) дізнається, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого малюка. У результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте, чи вистачить Джуно духу віддати свою дитину хай і в хороші, та все ж чужі руки?

Фільм Джуно Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Джуно

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
26 вересня 2021
Ваш коментар
Cambio
Cambio (Одесса) 28 жовтня 2008 20:47
0

фильм просто фантастический!!  отличный сценарий,отличная игра,актуальные вопросы,очень важные решения,не детские проблемы,гамма харатеров....и все это в одном фильме.
Показана повседневная жизнь обычной школьницы в несовсем обычном как для школьницы положении.Но она не унывает,берет себя в руки и без плачей и истерик проходит  этот этап.Но здесь не обходитсябез всепонимающих родителей,которые не давили
Писать можно еще много,но это фильм нужно просто посмотреть,и вы сами все поймете,несколькими слловами "все гениально просто"
.

Схожі фільми