Фільм Король сексу (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Король сексу
 
Король сексу
The Look of Love / Властелин любви
Рік: 2013
Країна: США, Великобританія
Режисери: Майкл Уінтерботтом
Студія: Revolution Films
Жанр: біографія, драма, комедія
Прем’єра (в Україні): 23.01.2014
Прем’єра (у світі): 19.01.2013
Тривалість: 99 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Король сексу
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.75 / 10 Голосів: 4
Опис фільму Король сексу
 

Стрічка побудована у вигляді спогадів Пола Реймонда, особа якого відкриває фільм, прийшовши додому після похорону своєї дочки. Колись, починаючи з другої половини 20-го століття, він був особистістю відомою в певних колах Лондона. Кар'єра Пола Реймонда відома його журнальними виданнями, основу яких складає легкий порнографічний контент, як наприклад видання Men Only. Фільм показує не тільки його публічне і творче життя, але й складні відносини з дружиною і дочкою наркоманкою.

У міжнародному прокаті стрічка "Король Сохо" пройшла під назвою "Володар кохання". "Король Сохо" так називалася книга, по якій і знімалася стрічка. Однак, під час виробництва виникли конфлікти з сином Пола Реймонда, який в цей же час займався створенням фільму з такою ж назвою. Цікавий факт, що стрічка "Король Сохо" вийшла практично одночасно з "Лавлейс", іншою біографічною драмою про порно бізнес, але вже американською.

"Король Сохо" відносить статус Пола Реймонда до його популярності в цьому районі Лондона. Там у революціонера еротики в Лондоні був власний заклад для чоловіків. Нагадував він щось на зразок стриптиз-клубу, що було на той час досить екзотичною річчю. Герой фільму виступив мало не новатором, навіть засновником подібної культури в Англії.

Для Стіва Кугана "Король Сохо" не перша спільна робота з режисером Майклом Уїнтерботтомом, а п'ята і не остання. Першим спільним проектом для них стала стрічка "Цілодобові тусовщики" (2002), де Куган зіграв Тоні Вілсона, засновника лейбла «Factory Records».

 
Трейлер до фільму Король сексу
Фільм Король сексу дивитися онлайн

Рецензії на фільм Король сексу
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 25 січня 2014 15:28
Фильм отличный. Советую посмотреть)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw