Фільм Суперкоманда (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Суперкоманда
 
Суперкоманда 3D
Metegol
Рік: 2013
Країна: США, Іспанія, Індія, Аргентина
Режисери: Хуан Хосе Кампанелла
Студія: Antena 3 Films
Жанр: анімація, пригоди, сімейний
Бюджет: 22 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 30.04.2015
Прем’єра (у світі): 18.07.2013
Тривалість: 106 хв
Дистриб’ютор: Вольга Україна
Бокс-офіс: 1 963 954 грн.
Рейтинг IMDB:    Суперкоманда
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.82 / 10 Голосів: 30
Опис фільму Суперкоманда
 

Щоб врятувати рідне місто від знесення і не втратити обличчя в очах коханої, Амадео змушений битися зі своїм заклятим ворогом Ейсом на спортивному полі. Але як перемогти кращу футбольну команду в світі, якщо ти вмієш грати тільки в настільний футбол? Звичайно, з великою допомогою суперкоманди маленьких гравців, що ожили! Не пасуй перед труднощами! Забий... і виграй! Справжня дружба творить дива!

Працюючи над розвитком своєї індустрії анімаційних фільмів, Іспанія і Аргентина, не без допомоги Індії та США, з кожним роком показують свої роботи вже на міжнародному рівні. В основу "Суперкоманди 3D" ліг не просто сценарій, а ціле оповідання, автором якого є Роберто Фонтанарроса. Крім того, історію допрацював сам режисер мультфільму Хуан Хосе Кампанелла, у фільмографії якого є вельми цікаві проекти, наприклад "Доктор Хауз". Тому серед не самих відомих прізвищ у касті стрічки на першому місці все ж можна побачити Руперта Грінта, відомого по сазі про Гаррі Поттера.

Трудитися над проектом розпочали 27 листопада 2009 року, що продовжувалося до 2013 року. Для анімаційного проекту це нормально, тому що робота над якісною комп'ютерною графікою досить кропітка і громіздка. "Суперкомандою" займалося близько 300 осіб, серед яких не тільки аніматори, а й просто ілюстратори, дизайнери і не тільки. Для Латинської Америки фільм став першим анімаційним фільмом, знятим за допомогою і на рівні найсучасніших умов і технік. Бюджетних коштів на виробництво мультфільму було виділено в сумі, що дорівнює 12-13 мільйонів американських доларів.

 
Трейлер до фільму Суперкоманда
Фільм Суперкоманда дивитися онлайн

Рецензії на фільм Суперкоманда
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
21 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw