Фільм Мій шпигуночікуваний рейтинг фільму

6.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 97

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви очікуєте цей фільм?  Так Ні

Опис фільму Мій шпигун

Джей Джей - секретний агент ЦРУ. Він дуже суворий, й у нього досить великі проблеми зі скритністю. Зазвичай, після нього залишається багато трупів, вибухів й інших руйнувань. Для людини, чия професія має на увазі постійно бути в тіні, Джей Джей занадто помітний. Начальство дало чоловікові останній шанс довести, що той може працювати тихо. Тільки ось на цьому завданні його засікла 9-річна дівчинка Софі, навіть зняла його на телефон. Тепер щоб вона не видала його, Джей Джей пообіцяв повчити її бути шпигункою. Виходу у нього немає, або настане кінець шпигунській кар'єрі. Ці двоє можуть багато чому навчити один одного.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Мій шпигун Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Мій шпигун

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 09 квітня 2020 13:51
-1
Да, вот это новость-Чернобыль это Россия! Вроде не идиоты снимают фильмы и сценарии пишут, но на карту посмотреть, что ли не могут.
.
Гость
Гость 08 квітня 2020 18:55
-1
Ну а что вы вые б тесь? Да почти весь снг для Америки Россия.
.
Гость
Гость 30 березня 2020 17:58
+1
Сплошное говнище только из-за первых минут фильма, так рассуждаю, дальше не стал смотреть, хотя актёры не плохие, жаль что снялись в этом уро*стве( С каких это пор Чернобыль и Припять оказались в России? Полиция России на территории Украины....... блин не могу дальше писать, мозги потекли от этого говнища, и сюжет банальщина, очередное геройское кино по типу Хитмэна, только Батиста не киллер, а шпион, но суть - 1 ложит сотнями и при этом выходит на крутом фоне........
.
Гость
Гость 23 березня 2020 02:05
+1
Відколи "Чорнобиль" знаходиться в Росії Not so
.
ГостьМолдир
ГостьМолдир 08 липня 2019 06:09
+1
Круто
.