Фільм Світ забуття (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Світ забуття
 
Світ забуття
Oblivion / Обливион
Рік: 2013
Країна: США
Режисери: Джозеф Косінскі
Студія: Universal Pictures
Жанр: детектив, пригоди, фантастика, екшн
Бюджет: 120 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 11.04.2013
Прем’єра (у світі): 10.04.2013
Тривалість: 124 хв
Вікові обмеження (років): 14
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 1 701 529 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.00 / 10 Голосів: 60
Опис фільму Світ забуття
 

Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними — поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей.

Джек Харпер, один з небагатьох лишившихся в живих ремонтників літальних апаратів, бере участь у широкомасштабній операції по видобутку необхідних ресурсів з поверхні планети. Під час чергового патрулювання неба він рятує прекрасну незнайомку з космічного корабля, що зазнав аварії. Її поява запускає ланцюг подій, які змушують Джека поставити під питання його знання про планету, його місію і про самого себе.

Успішно дебютувавши з фільмом "Трон. Спадщина ", сіквелом культового сай-фай муві" Трон "(1982), Джозеф Косинські ставить свою чергову фантастичну картину. На цей раз події будуть більш реалістичні. Спочатку проектом були зацікавлена ​​студія Disney, але пізніше був викуплений Universal, босів якої начерки сценарію сильно вразив. Крім Джозефа, над сценарієм також працювали Вільям Монахан і Карла Гайдусек. Вільям Монахан до цього вже встиг попрацювати над такими успішними фільмами, як "Відступники" (2006) і "Царство небесне" (2005). А недавно був одним з сценарних редакторів і  працював над сюжетом сіквела "Міста Гріхів", які поставив Роберт Родрігез. Враховуючи, що Джозеф Косинські до зйомок фільму працював над рекламою та різними комп'ютерними роликами, умніватися в успішності "Облівіона" не приходило в голову. Особливо важливим є той факт, що Косинські також брав участь у створенні третьої частини ігрової франшизи "Halo" в якій присутній схожий не сюжет, а бачення ситуації. Крім фільму, також йшли роботи над створенням однойменного графічного роману. Не коміксу, а саме роману, що вказує на серйозність і глобальність сюжету.

 
Трейлер до фільму Світ забуття
Фільм Світ забуття Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Світ забуття
Додати рецензію
 
"У "Тета" - сила..." (с) Ксеркс, 15 квітня 2013
Весьма небезынтересный фантастический триллер (основанный на известной компьютерной игре "Обливион") от Джозефа Косински, способный очаровать зрителя своей "надземной" атмосферой, лихо окунуть его в незнакомый мир постапокалипсической Земли, околдовать волшебно яркими и достоверными изображениями природы, "споруд", техники, различными уточняющими деталями... увы, не избежав при этом присущих... Детальніше
 
Юля, Вика и два Джека Алексей Першко, 09 квітня 2013
Джозеф Косински, экранизируя собственный графический роман «Забвение», написанный для весьма уважаемого издательства Radical Comics, снял фільм, на котором тяжелым бременем лежат все родовые признаки медиа, которым их автор отдавал предпочтение прежде чем дебютировать на большом экране в качестве режиссера «Трона: Наследие» - собственно комикса и картинок, сгенерированных на компьютере. В далеком... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 15 травня 2014 17:54
Фильм классный)
Рейтинг повідомлення: 0
 
anna_pux@mail.ru
anna_pux@mail.ru (Киев) 30 травня 2013 05:44
хорошая достойная фантастика, давно такого не было - везде или много спецэффектов, или "0" сюжета, или боевики, или стрелялки-убивалки, или маньяки.... а это скромная, хорошая, добрая фантастика с очень красивыми саундтрэками. можно смотреть, даже несколько раз, каждый раз новые и интересные детали. приятного просмотра и получения эстетического удовольствия.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 27 травня 2013 11:33
На сегодня - это лучший фантастический фильм 2013 года. На его фоне последний Стартрек - какая-то лабуда.
Рейтинг повідомлення: 0
 
гражданин
гражданин 25 травня 2013 12:10
Очень хорошая научная фантастика,большая редкость.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Смотритель
Смотритель 20 травня 2013 18:12
Фильм реально классный! Смотрели с девушкой. Понравился больше чем Железный человек. Супер )))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Смотритель
Смотритель 20 травня 2013 18:09
Смотрели с девушкой. Фильм реально классный! Лучшая фантастика которую смотрел после АватараWell))
Рейтинг повідомлення: 0
 
shurik512
shurik512 (Киев) 16 травня 2013 07:58
Супер фильм. Интересный. Советую.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 травня 2013 07:40
фИЛЬМ ООООЧЕНЬ ХОРОШИЙ!!!
НЕ БОЕВИК, А ИМЕННО ФАНТАСТИКА!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 29 квітня 2013 10:10
Гость 17 апреля 2013 19:45
Ребята ну что вы советуете людям! Ну бредятина! Лучше в театры ходите. Это наверно работники кинотеатров рейтинги тут фильму создают, чтобы посетители были!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 квітня 2013 12:29
musketeer 14 апреля 2013 07:49
Гость 13 апреля 2013 21:57
Фильм, наверняка, классный в хорошем качестве. Но в "Караване" качество полный отстой. Выброшенные деньги. Видимо, Одесса-кино объявила войну Голливуду!
Кстати, да, я тоже заметил. Очень темная картинка. Раньше, вроде, была ярче и сочнее.
у них проектор севший (2й зал кажись). С пол года назад ходил...потом мне деньги возвращали с удивлением..что никто не жалуется...в таком качестве бред смотреть..да и зрение не вечное!  Не ходите в КАРАВАН, не уважают они своего клиента..столько времени прошло и ничего не делают(
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw