Фільм Полярний рейс (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Полярний рейс
 
Полярний рейс
Полярный рейс / Полярный рейс, или Всё будет по-новому
Рік: 2013
Країна: Україна
Режисери: Сергій Чекалов
Студія: Wise Vision
Жанр: комедія
Прем’єра (в Україні): 12.12.2013
Прем’єра (у світі): 12.12.2013
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Top Film Distribution
Рейтинг IMDB:    Полярний рейс
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.83 / 10 Голосів: 34
Опис фільму Полярний рейс
 

Як би Ігор, що працює льотчиком на Північному Полюсі не любив небо, якщо він не приїде на Новий Рік до своєї дружини, між ними все скінчиться. Чоловік не був удома довгих три роки і незважаючи на те, що Люда по колишньому його любить, як і діти, вона приймає пропозицію зустріти Новий Рік від іншого чоловіка. Даруючи радість жителям місць на самому краю землі, тепер йому потрібно повернути своє щастя, від якого його віддаляють кілометри. У сформованій ситуації в Ігоря є всього три дні, щоб встигнути додому до Нового Року, за які він переживає безліч кумедних, зворушливих, а часом і небезпечних пригод. Головним талісманом на шляху додому стає подарована йому знайомим з півночі пухнастий білий щеня.

Виходячи на міжнародну арену, в 2013 році Українські студії досить міцно зайняли прокатну нішу, якщо порівнювати ситуацію з попередніми роками. Знімається зокрема на території Росії і з російськими акторами, новорічним "Полярним рейсом" займалася українська студія Wise Vision. Однак більшість робочого матеріалу було знято саме на території України, а саме в Чернігові, Києві та Ніжині. Спочатку тайтл фільму звучав як "Полярний рейс, або Все буде по-новому".

Актор Дмитро Нагієв, який виконав роль суперника головного героя Ігоря (Єгор Бероєв), виконавши роль в "Полярному рейсі" і "Кур'єрі з Раю", знову заявив про себе, давно не з'являючись у фільмах широкого прокату. Схожа ж ситуація і з Єгором Бероєвим, кар'єра якого починаючи з 2011 року потроху почала знову набирати обертів.

Білого цуценя, одного з головних героїв фільму, з яким подорожував персонаж Бероєва, зіграло аж чотири "актора". Справа в тому, що за час зйомок, цуценята самоєдской лайки дуже швидко підростали, що було б помітно в кадрі. У підсумку по закінченню зйомок дві лайки, які на знімальному майданчику всім жахливо полюбилися, були взяті на піклування генеральним продюсером і режисером-постановником.

 
Трейлер до фільму Полярний рейс
Фільм Полярний рейс дивитися онлайн

Рецензії на фільм Полярний рейс
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Mishka
Mishka 08 січня 2014 10:00
В первую очередь хочется похвалить сюжет. Весьма интересный, романтический и трогательный. Ну а лайка не сможет не зацепить каждого, кто посмотрит «Полярный рейс». Особенно собака понравится детям, которые всегда падки на животных, особенно которых можно держать дома. Потрясающе красивая съемка прибавляет фильму атмосферы уюта и ожидания новогодних чудес.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Даша
Даша 26 грудня 2013 16:40
Очень слабый фильм. По жанру комедия, но нет ни одного смешного момента.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ярослава
Ярослава 26 грудня 2013 13:48
Лена 25 декабря 2013 08:18
Такие фильмы обычно показывают по телику на Новый год под салат оливье, но уж точно не в кинотеатрах страны. Что-то здесь кто-то напутал)))

Фильм дома и фильм в кинотеатре - это разные вещи. Новогодние фильмы дома смотрят, как фон готовке или празднованию, а вот в кинотеатре - чтоб проникнуться новогодним настроением и отдохнуть)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лена
Лена 25 грудня 2013 08:18
Такие фильмы обычно показывают по телику на Новый год под салат оливье, но уж точно не в кинотеатрах страны. Что-то здесь кто-то напутал)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Витя
Витя 24 грудня 2013 09:53
Вполне нормальный фильм. Да, есть недостатки, но где их нет? Добрый, легкий, романтичный и простой.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 грудня 2013 12:27
очень средне, с сюжетом большие вопросы
Рейтинг повідомлення: 0
 
Роман
Роман 23 грудня 2013 10:40
нормальный фильм. в отличии от большинства отечественных комедий не переполнен юмором ниже пояса. посмотреть можно, не напрягает
Рейтинг повідомлення: 0
 
Людмила
Людмила 21 грудня 2013 08:52
Алина, Никита и Настюша! Всем понятно, что Вы - это один проплаченный "любитель"  этого фильма, который пишет комментарии с разницей в несколько минут. Плохой Вы "Штирлиц"!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Настюша
Настюша 20 грудня 2013 14:25
Классный фильм! Ходили большой компанией, насмеялись вдоволь. Собака просто бомбезная, актеры сыграли отлично. Между Бероевым и Снигирь будто по-настоящему была любовь. Так что не слушайте никого, кто ругает фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Никита
Никита 20 грудня 2013 14:11
Я не знаю, как можно так плохо отозваться об это фильме. Мне "полярный рейс" понравился, хорошая игра актеров, красивая съемка, интересный. Вполне хороший новогодний фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw