Фільм Шляхетні волоцюги (2018)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Шляхетні волоцюги
 
Шляхетні волоцюги
Шляхетні волоцюги
Рік: 2018
Країна: Україна
Режисери: Олександр Березань
Студія: Ganza film
Жанр: бойовик, комедія, музика
Прем’єра (в Україні): 27.09.2018
Прем’єра (у світі): 27.09.2018
Тривалість: 104 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 588 123 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.90 / 10 Голосів: 99
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Шляхетні волоцюги
 

 Львів часів Другої світової війни. Саме в цьому старовинному місті вирішувалася доля всього світу. Десь серед середньовічних вуличок захований давній артефакт – браслет самого Олександра Македонського. Власник цієї прикраси може завойовувати території та народи. Ясна річ, що і Гітлер, і Сталін хотіли би собі таку дрібницю. Результат усієї війни буде в руках двох друзів Боді та Мірека, які люблять тільки Львів, дівчат і жарти. Ці благородні бродяги підуть на будь-які авантюри, щоб домогтися свого і залишитися чистими. Несподівано ставши опікунами Христини, життя підносить хлопцям усе нові сюрпризи. Чи вийде у бродяг урятувати світ?

Режисером у фільмі став Олександр Березень, який раніше займався проектами "Один за всіх" (2005), "Антиснайпер 2: Подвійна мотивація" (2007).

У картині зіграли: Іван Шаран (серіал "Останній москаль"), Юрій Хвостенко ("Гітлер капут!" (2008)), Павло Кружнов ("Погана сусідка" (2015)), Сергій Прімогенов ("Поводир" (2013) , серіал "Свати").

Реліз стрічки відбудеться 27 вересня 2018 року на екранах України.

 
Трейлер до фільму Шляхетні волоцюги
Фільм Шляхетні волоцюги дивитися онлайн

Рецензії на фільм Шляхетні волоцюги
Додати рецензію
 
Батяр капут! Оператор007, 27 вересня 2018
«Що це за цирк»? - запитує один з персонажів фільму «Шляхетні волоцюги» ближче до фіналу. Під час перегляду даного недофільму хочеться відповісти, що у цирку зазвичай веселіше. Події фільму розгортаються в якійсь альтернативній реальності, створеній хворою фантазією творців фільму, а точніше, в окупованому нацистами Львові. Німецька розвідка хоче відшукати один артефакт,... Детальніше
 
Украинский мегахит из Львова Алексей Першко, 25 вересня 2018
Сегодня произошло знаменательное событие – автору этих строк удалось увидеть украинский фильм, который – хочется верить – откроет новую эпоху в истории новейшего отечественного кинематографа. Музыкальная авантюрная комедия Александра Березаня «Благородные бродяги» - первый совершенно коммерческий (и это просто прекрасно) фильм для самой широкой публики. Мирек и Бодя – представители уникального,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 30 листопада 2018 22:47
У попередньому коментарі пишеться "А натомість «Шляхетні волоцюги» посіли «почесне» місце поруч з іншим дном українського кінематографу, на зразок «Свінгерів» та «Київського торту». Так сценарії "Свінгерів" і "Шляхетних волоцюг" писали одні й ті ж "сценаристи", котрі ціни собі не складуть. "Сценарист" зі Львова насправді москаль  і ненавидить українську мову. Тому недаремно львів'яни обурились, кажучи, що про місто Лева пишуть "русскоязычные". А от "Свінгери" - це їх моральний рівень у житті. Погоджуюсь з попереднім коментарем - це дійсно дно українського кінематографу.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Вика
Вика 01 жовтня 2018 14:18
ОТСТОЙ! НЕ СОВЕТУЮ!
Рейтинг повідомлення: -1
 
Олександр
Олександр 01 жовтня 2018 07:58
Отличная отдыхающая комедия)! Правда много львовского слэнга, но весь зал все равно хохотал!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 вересня 2018 15:30
МАРАЗМ!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 30 вересня 2018 15:10
Владос 30 вересня 2018 14:56
Понимаю, найдутся критики, изощренные искатели всяческих минусов. Но все же... Фильм яркий, нескучный, красивый, качественный. Музыка в тему. Не нужно напрягаться. Просто сядь раззуй глаза и кайфуй. Настолько окунулся в эту атмосферу, что забыл о происходящем снаружи. Достойная работа. Ребята красавцы. Смотреть советую.
  
Я знайомий з історією Львова і батярською субкультурою 1930-х
і мені цей балаган не сподобався..я чекав більшого..
Рейтинг повідомлення: 0
 
Владос
Владос 30 вересня 2018 14:56
Понимаю, найдутся критики, изощренные искатели всяческих минусов. Но все же... Фильм яркий, нескучный, красивый, качественный. Музыка в тему. Не нужно напрягаться. Просто сядь раззуй глаза и кайфуй. Настолько окунулся в эту атмосферу, что забыл о происходящем снаружи. Достойная работа. Ребята красавцы. Смотреть советую.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Lex
Lex 30 вересня 2018 13:52
Шикарная комедия. Легкий не шаблонистый юмор. Посмеялся от души.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Maxnovez
Maxnovez (Херсон) 30 вересня 2018 13:27
Валерій написав - «Враження вцілому негативне, вдруге дивитися не хочу і никому не раджу.»
НІКОМУ пишеться через і ! Ось тут і спалився! ;) Нікому не раджу читати цей відгук!
Рейтинг повідомлення: +1
 
Валерій
Валерій 30 вересня 2018 10:09
Передивився вчора в кінотеатрі. Прокинувся зранку із свіжими думками.. Повністю одноразова гротескна фальшивка, все доведено до маразму, є моменти посміятися, батярський дух Львова переданий віддалено, тількі в кінці фільму звучать уривками справжні пісні 1930-х львівських батярів..Хоча ця міська субкультура була неперед усього польска..Українців в батярському русі майже не було. Ті кого вони називають "кіндерами" і є там парочка, це звичайні  представники кріміналітету, таке пізвисько водилося за ними в батярському середовищі.  .Враження вцілому негативне, вдруге дивитися не хочу і никому не раджу.. Прочитав історію створення фільму - затрачено 18.5 млн. гривень державних коштів..Я вважаю, що держава повинна обачніше роздавати кошти кіношннікам і фільтрувати сценаріі...Але всі ми, диванні аналітики, любимо критикіувати, а що взамін? Де взяти сценарій, сюжет? Вийшла гротекна дотепна карикатура, яка теж має право на існування. Не завжди ж драми або мелодрами знімати?
Рейтинг повідомлення: -1
 
astenix
astenix (Киев) 28 вересня 2018 12:01
на тридцятій хвилині може виникнути бажання повіситися на кінопроекторі.
Враньё, на тридцать першой же...
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw