Фільм Суші гел


Sushi Girl
Рік:  2012
Країна:  США
Режисери:  Керн Секстон
Студія:  Assembly Line
Жанр:  кримінал, трилер
Бюджет:  5 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  29.11.2012
Прем’єра (у світі):  29.11.2012
Тривалість:  98 хв
Вікові обмеження (років):  18
Дистриб’ютор:  Интер-Фильм
Рейтинг IMDB:  6.00/10 (Голосів: 4 757)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Опис фільму Суші гел

нальотчик по кличці "Фіш" провів шість років у в'язниці. Всі ці шість років він мовчав про скоєний грабіж і своїх чотирьох спільників. Біля воріт в'язниці, після звільнення, його зустрічає машина і відвозить в місце, де збираються всі його колишні друзі, учасники гучного пограбування.

На столі, у вигляді частування, лежить молода, оголена і красива дівчина з різноманітними видами суші на тілі. Дівчина здається повністю мовчазною, навченою мовчати і не реагувати на те, що відбувається навколо. Навіть, якщо буде небезпечно. Досвідчені злочинці починають з'ясовувати між собою, куди після пограбування зникли діаманти на кілька мільйонів доларів. В кінці відбувається подія, до якої вони явно були не готові.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Суші гел Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Суші гел

28 листопада 2012
Достоверно неизвестно, задумывал ли режиссер «Суши Гёрл» Керн Сакстон создание эдакого оммажа фильму «Бешенные псы» Квентина Тарантино, который отмечает 20-летие своего выхода на экраны, но у него вышло то, что не удавалось сделать за это время многим режиссерам – он создал эквивалент тарантиновской ленты новой эпохи. Новичка криминального мира по кличке... Детальніше
Алексей Першко



Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 03 грудня 2012 15:09
0
Фильм слишком жестокий. Американцы совсем  "съехали с катушек".
Не рекомендую смотреть, особенно в кинотеатре.
.
Гость
Гость 02 грудня 2012 16:54
0
После просмотра фильма возникает только один вопрос...Кто вернет мне полтора часа моей жизни, потраченного на просмотр этого бессмысленного фильма...
.
Света
Света 30 листопада 2012 08:40
0
Такой жёсткий фильм, что может поехать крыша, если у кого-то слабая психика. Сцены насилия показаны так чётко, что я даже закрывала глаза на некоторые из них. А в конце фильма неожиданная развязка.
.

Схожі фільми