Фільм Таємний щоденник Симона Петлюри (2018)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Таємний щоденник Симона Петлюри
 
Таємний щоденник Симона Петлюри
Таємний щоденник Симона Петлюри
Рік: 2018
Країна: Україна
Режисери: Олесь Янчук
Студія: Кіностудія імені Олександра Довженка
Жанр: біографія, драма, історія
Бюджет: 47.2 млн. грн.
Прем’єра (в Україні): 06.09.2018
Прем’єра (у світі): 05.05.2018
Тривалість: 123 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 2 033 721 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.15 / 10 Голосів: 209
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Таємний щоденник Симона Петлюри
 

 Симон Петлюра – одна із найвідоміших персон в історії України. Він був біля витоків створення Української держави в 1918 році. Голова Директорії, Головний отаман УНР, а згодом – емігрант у Франції. Це все про Симона. Саме в цій європейській країні Петлюра написав свій таємний щоденник, де описав всі події отримання незалежності УНР. Незалежності, яку не судилося втримати. Усі персони в житті Симона, усі його рішення були в цих записах. Там була все його життя, яке забрали... Нещадно вбили руками Самуїла Шварцбарда. Це останні дні великого українця, які записані в щоденниках.

Режисером фільму став Олесь Янчук. Він раніше працював над проектами "Голод-33" (1991), "Нескорений" (2001), "Залізна сотня" (2004).

У картині зіграли: Сергій Фролов (серіали "Шулер", "Нюхач", "Чорні кішки"), Ірма Вітовська ("Місто самоцвітів" (2005), шоу "Леся + Рома"), Богдан Бенюк ("Ати-бати, йшли солдати" (1976), "Капітошка" (1980), "Таємничий острів" (2008)), Євген Нищук ("Залізна сотня" (2004), серіал "Чудо").

Прем'єра стрічки відбулася 5 травня 2018 року на фестивалі "Історія.UA", Україна.

 
Трейлер до фільму Таємний щоденник Симона Петлюри
Фільм Таємний щоденник Симона Петлюри дивитися онлайн

Рецензії на фільм Таємний щоденник Симона Петлюри
Додати рецензію
 
Очікував фільм. УНР. Цікава постать Петлюри, який у складні часи виборював Незалежність України і відігравав у цій боротьбі ключову роль. Подивився. Як на мене, замало військових баталій та боїв (як для розкриття постаті Головного Отамана військ УНР), замало показана нерішучість та соціалістична недалекоглядність Винниченко та Грушевського (Богдан Бенюк у ролі... Детальніше
 
Melancolie, dulce melodie. yaryna_khemii, 10 вересня 2018
Цього року український кінематограф рясніє кількістю стрічок, що вийшли на екрани, жанровим розмаїттям і, звичайно ж, якістю матеріалу, якого не сміли очікувати навіть найпалкіші кінооптімісти. Першовідкривачем осіннього сезону прем'єр став фільм відомого вітчизняного режисера Олеся Янчука, який за всю свою кар'єру зарекомендував себе як борець з історичною пропагандою і несправедливістю.... Детальніше
 
Завидная настойчивость Алексей Першко, 05 вересня 2018
Режиссер Олесь Янчук предлагает украинскому зрителю вполне ожидаемый фильм «Тайный дневник Симона Петлюры», который целиком вписывается в творческую карьеру режиссера, известного тем, что посвятил свой путь в кинематографе делу восстановления национальной памяти. Симон Петлюра (Сергей Фролов) – любящий отец и супруг, вечно страдающий от того, что не может достаточное количество времени... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
emazurenko
emazurenko (Киев) 29 листопада 2018 12:08
Чому цього фільму ще нема в інтернеті? В кінотеатрі на жаль подивитися не встиг...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Маркіян
Маркіян 20 листопада 2018 22:07
Радію тим що українське кіно почало розквітати так тримати
Рейтинг повідомлення: 0
 
Простий глядач.
Простий глядач. 21 жовтня 2018 17:27
У Франції невинні не сидять у тюрмах, на відміну від Росії ))))
Фільм заслуговує на похвалу. Можливо десь є недограні ролі, та локації крупним планом, яких забагато, але основа сюжету розкрита повністю. Познайомитись з Симоном Петлюрою молна через цю стрічку, й дізнатись багато про шлях боротьби за Українську державу.
А що до кіцівки, де Симон стоїть за склом в сучасному світі, гадаю що ідея його жива, і боротьба триває.
Рейтинг повідомлення: 0
 
gvch
gvch (Киев) 02 жовтня 2018 11:44
Очікував фільм. УНР. Цікава постать Петлюри, який у складні часи виборював Незалежність України і відігравав у цій боротьбі ключову роль. Подивився. Як на мене, замало військових баталій та боїв (як для розкриття постаті Головного Отамана військ УНР), замало показана нерішучість та соціалістична недалекоглядність Винниченко та Грушевського (Богдан Бенюк у ролі Грушевського за увесь фільм сказав не більше 5 фраз), замало динаміки, замало показані  реалії тодішньої УНР, яка билася на 2 фронтах і переживала постійну зміну влад у тому самому Києві. Забагато Парижу, суду над вбивцею Петлюри та "єврейського питання". В цілому видно що старалися, але режисер так і не передав харизми Петлюри і не показав хоча б епізодично військових успіхів (а їх було багато як у боях з білогвардійськими військами, так і червоними ордами). Моментами відчувалась тінь фільму "Адмірал" (схожа постать Колчака у схожих складних умовах), але чи не вистачило часу, чи вміння, чи занадто порізали сценарій, щоб вкластися у таймінг. Коротше кажучи, не дотягнули... Хоча і могли в 2 години закласти більш глибокий зміст і показати Петлюру набагато масштабніше, а не обмежуватися лише політичними розбірками...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 29 вересня 2018 19:41
Шановні Вам буде суттєво важливо скільки раз в Вас вистрілять при кінцевому результаті -" вбили" Факт той що стріляли, забрали життя в людини, і забирають життя українців по сьогоднішній день, бо вважають що на все мають право!!!!!!
Гість 12 сентября 2018 06:51
Гость 11 вересня 2018 22:26
Гість 11 сентября 2018 17:23
Посмотрел фильм и скажу честно слегка разочарован.
 
3. Упуская историю и оценивая съемку фильма... ничего хорошего, игра актеров хромает, много ляпов в реквизитах и постановках. Озвучка тоже иногда хромает. Но так как у нас не голливудские бюджеты и опыт тут можно дать не большую поблажку.
ИСПОЛНИТЕЛИ ОСНОВНЫХ РОЛЕЙ - СИМОНА ПЕТЛЮРЫ И САМУИЛА ШВАРЦБАРДА - ОТЫГРАЛИ НА ВСЕ 100%
 
В общем фильм посмотреть стоит, но не забывайте почитать или посмотреть разные варианты истории, что бы объективно оценить произведение.
НЕ ЧИТАЙТЕ РАЗНЫЕ ВАРИАНТЫ ИСТОРИИ, ЧИТАЙТЕ ИСТОРИЧЕСКИЕ ДОКУМЕНТЫ

А исторические документы никогда не подделывались? И наши задним числом что-то писали, в СССР тем более сфабриковано огромное количество документов. По этому желательно отталкиваться от своего здравого смысла и если есть возможность читать ещё иностранные источники информации. Просто пример: в Украине пишут в него стреляли 7 раз, в России 3, а на английский источниках 5, где правда?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торіс
Торіс 26 вересня 2018 10:25
Документальні фільми теж можна робити цікавими, але цей вийшов доволі нудним. Гра акторів дещо дубувата, та й озвучка не айс. Ті, хто дивилися мультсеріал Сімпсони хоч раз, могли звернути увагу, що Симона озвучив той же голос, що і Гомера, тому сприймати репліки Петлюри було дещо кумедно місцями)
На останок, я чи то не зрозумів останнього кадру, чи то дійсно недоробили: коли Петлюра дивиться в вікно, позаду нього сучасні авто. Хто розтлумачить? Як так вийшло? Що це має значити?
Вцілому глянути можна, але від вас залежить, кого на скільки вистачить.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Іван Сірко
Іван Сірко 20 вересня 2018 19:01
Хотілося би більше бойових дій а їх було дуже багато! А так фільм дуже сподобався ! Стараюсь ходити на всі Українські фільми і я бачу що наші знімають фільми з каждим разом все краще!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 17 вересня 2018 07:46
Гость 11 вересня 2018 22:17
Гість 11 сентября 2018 17:23
...хотелось бы верить что бы заложенные в фильме нотки национализма не повлияли на людей и не побуждали неонациские взгляды...
...Фашизм (итал. fascismo, от итал. fascio — пучок, связка, объединение...
Застерігаєте від націоналізму,  лякаєте нацизмом..., а посилаєтеся на совдепівське/вікіРу формулювання фашизму.
Cura te ipsum! Українці самі розберуться, без ваших менторських застережень.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 13 вересня 2018 10:11
Фильм отстойный. И хвальба питриотов его никак не спасает...
Рейтинг повідомлення: -2
 
Захарчук Тетяна
Захарчук Тетяна 13 вересня 2018 08:22
Фільм сподобався, зірковий акторський склад, професійна гра акторів. Перегляд фільму спонукає до вивчення біографії важливої постаті в українській історії - Симона Петлюри. Треба якомога більше показувати таких фільмів. Дякую за цей фільм.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw