Фільм Тоні Ердманн (2016)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Тоні Ердманн
 
Тоні Ердманн
Toni Erdmann
Рік: 2016
Країна: Німеччина, Австрія
Режисери: Марен Аде
Студія: Komplizen Film, MonkeyBoy
Жанр: драма, комедія
Бюджет: 3 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 09.03.2017
Прем’єра (у світі): 14.05.2016
Тривалість: 162 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Тоні Ердманн
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.29 / 10 Голосів: 48
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Тоні Ердманн
 

Вінфрід – колишній учитель музики. На жаль, з уже дорослою дочкою у нього стосунки не складаються. Інес – бізнес-консультант, і вона працює над дуже серйозним проектом в Бухаресті. Її батьку прийшла в голову ідея приїхати до дочки, щоб повеселити, пожартувати над нею, внести трохи позитиву в її життя. Але Інес сильно цим незадоволена і просить батька полетіти назад в Німеччину. Тоді Вінфрід стає зовсім іншою людиною – бізнес-тренером Тоні Ердманном. Якщо вже ця зміна не допоможе батькові з дочкою стати ближче, то надії немає.

Режисером фільму стала Марен Аде. Вона є володарем "Срібного ведмедя" в 2009 році на Берлінському кінофестивалі за картину "Пристрасть не знає перешкод".

Роль Вінфріда виконав австрійський актор Петер Сімонішек. Він відомий своєю участю в стрічках "Таймлесс: Рубінова книга" (2013) і "Таймлесс 2: Сапфірова книга" (2014).

Крім того, у фільмі зіграли: Сандра Хюллер ("Реквієм" (2006, "Срібний ведмідь" за кращу жіночу роль)), Томас Лойбл ("3096 днів" (2013)), Трістан Пюттера ("Анонім", "Бойовий кінь" (обидва 2011), "Анхель-охоронець" (2012)).

Прем'єра картини відбулася 14 травня 2015 року на Каннському кінофестивалі. Вона номінована на "Оскар" в 2017 році як "Кращий фільм іноземною мовою".

Кінокритики сайту http://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 94/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 93% позитивних рецензій (140 з 151).

 
Трейлер до фільму Тоні Ердманн
Фільм Тоні Ердманн дивитися онлайн

Рецензії на фільм Тоні Ердманн
Додати рецензію
 
Тато мрії rumbambara, 20 жовтня 2016
Раз на рік мережа вибухає скандалом з приводу вад глобалізації, я все ж таки безмежно рада, що живу в цю стрімку епоху. Ну хоча б тому, що декілька разів на рік маю змогу зануритись у культуру іншої країни. Нещодавно в Києві відгримів фестиваль “Нового німецького кіно”. На черзі Чернівці, Дніпро... Детальніше
 
Тони Эрдманн: уморительная драма robert_paulson22, 15 жовтня 2016
Дверь почтальону, что принес посылку, открывает Винфрид Конради, седой мужчина высокого роста и хороших манер. Посылку он принять не может, так как, по его словам, заказ делал не он, а его брат. Немного погодя, вместо Винфрида, на крыльцо выходит такой же высокий мужчина с ужасными вставными зубами и весьма своеобразным... Детальніше
 
Насладиться моментом Алексей Першко, 13 жовтня 2016
Трагикомедия немки Марен Аде «Тони Эрдманн» полностью оправдывает все выданные (и непрерывно продолжающие выдаваться) авансы – лента радует и утонченнейшей режиссурой, и выверенным сценарием, и удивительно естественной игрой исполнителей двух главных ролей – Петера Симонишека и Сандры Хюллер. Винфрид (Петер Симонишек) – пенсионер, чьи дни скрашивает лишь еще не растерянное чувство... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
20 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 08 лютого 2017 21:57
САМОЕ СИЛЬНОЕ В ЭТОЙ КАРТИНЕ - СМЫСЛ! В самом конце всё понимаешь и приходишь в восторг. Длинный просмотр вознаграждён столь веским посланием!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw