Фільм Учень (2016)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Учень
 
Учень
Ученик
Рік: 2016
Країна: Росія
Режисери: Кірілл Серебренніков
Студія: Hype Film
Жанр: драма
Бюджет: 1 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 14.09.2017
Прем’єра (у світі): 21.04.2016
Тривалість: 118 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Yeah! Distribution
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.08 / 10 Голосів: 14
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Учень
 

Веніамін – звичайний школяр, на перший погляд. Але у нього є своя життєва позиція, яку він стійко дотримується. Веніамін – затятий християнин, який вважає, що знає про мораль більше, ніж усі люди навколо. Він учить інших як дотримуватися норм і постійно бореться з оточуючими, адже ті його не розуміють. Веніамін випробовує всіх, адже кожне його діяння і діяння інших повинні слідувати слову Біблії. Навіть мама думає, що її хлопчик захворів, і його потрібно лікувати. Як же знайти межу між релігією і справжнім життям. Чи повинні ми сліпо вірити або обмірковувати все?

Фільм заснований на п'єсі німецького драматурга Маріуса фон Маєнбурга "Мученик".

Режисером і сценаристом картини є Кирило Серебренников. Він відомий за проектами "Зображуючи жертву" (2006), "Юріїв день" (2008), "Коротке замикання" (2009).

Головну роль у стрічці виконав Петро Скворцов. Актор раніше знімався у фільмі "Ласкавий травень" (2009), серіалах "Життя і пригоди Мішки Япончика", "Свати 5".

Також у картині зіграли: Вікторія Ісакова ("Острів" (2006), серіали "Відлига", "Батьківщина"), Юлія Ауг ( "Артистка" (2007), "Вівсяники" (2010), "Інтимні місця" (2013)) , Олександр Горчілін (серіали "Татусеві дочки", "Закон кам'яних джунглів").

Прем'єра стрічки відбулася 21 квітня 2016 року в Сан-Франциско, США. Пізніше фільм отримав Приз Франсуа Шале на Каннському кінофестивалі.

 
Трейлер до фільму Учень
Фільм Учень дивитися онлайн

Рецензії на фільм Учень
Додати рецензію
 
Школьный мессия Ксеркс, 24 липня 2017
Лента из седьмого дня 8-го Одесского международного кинофестиваля, показанная под открытым небом "Зеленого театра". "Ученик" российского режиссера Кирилла Серебренникова своими отдельными диалогами и сценами кажется сошедшей с театральных помостков, и не зря - фильм действительно ранее был постановкой по пьесе немецкого драматурга Мариуса фон Майенбурга... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
amilan@narod.ru
amilan@narod.ru 04 жовтня 2017 11:03
Сильный фильм,несмотрибельное время.Отсутствие промо.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw