Фільм Тридцять хвилин по півночі (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Тридцять хвилин по півночі
 
Тридцять хвилин по півночі
Zero Dark Thirty
Рік: 2012
Країна: США
Режисери: Кетрін Бігелоу
Студія: Columbia Pictures
Жанр: драма, історія, трилер
Бюджет: 40 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 14.03.2013
Прем’єра (у світі): 19.12.2012
Тривалість: 157 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Интер-Фильм
Рейтинг IMDB: 7.40/10 (Голосів: 252 284)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.78 / 10 Голосів: 11
Опис фільму Тридцять хвилин по півночі
 

Знявши “Повелитель бурі”, де режисерка намагалася розглянути конфлікт між США та блжнім Сходом через призму людських відносин, Кетрін Бігелоу не зупиняється на досягнутому. Сюжет її нового фільму розповідає про саме масштабне упіймання терориста в історії людства, а саме полювання на Усаму бен Ладена. Стрічка висвітлює період починаючи з трагедії 11 вересня 2001 року, по березень 2011 року, коли голова Аль-Каїди помирає від рук спецзагону “морських котиків”.

Пройшло вже 10 років з тих пір, як в Америці сталася всесвітньо відома трагедія, що дала початок багатьом конфліктам між США та ближнім Сходом. Подію не забули, але почали згадувати все рідше і рідше, особливо коли пост президента США зайняв доволі демократичний Барак Обама, що поклало край не всім, але деякій кількості конфліктів у війні між США та Іраном. Спостерігаючи за творчим шляхом Кетрін Бігелоу як режисера, в принципі можна було передбачити такий період в її роботах. Ось і тепер, коли режисер-документаліст Майкл Мур трішки заспокоївся, а Джордж Буш подався у відставку, настала пора якось займати нішу, де можна підняти питання моралі вчинків американського уряд на пудсумках її дій. “Ціль номер один” це не останній фільм Кетрін, який розкриває підноготну долей і політики у відношенні дій США. Знявши вже другий фільм по сценарію Марка Боала, вона веде роботу над третьою стрічкою, яка буде своєрідним закінченням трилогії про військові дії американців в Ірані. Ну що ж, залишається тільки сподіватися на те, що вдосталь награвшись з фільмами на політично-воєнну тематику, колишня жінка Джеймса Кемерона повернеться до жанрів, які задали старт її кар’єри.

 
Трейлер до фільму Тридцять хвилин по півночі
Фільм Тридцять хвилин по півночі Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Тридцять хвилин по півночі
Додати рецензію
 
Робот-шпион Алексей Першко, 24 лютого 2013
Кэтрин Бигелоу, кажется, задалась целью снять серию фильмов, опирающихся на свежайшие факты американской (и мировой) истории, которые, впрочем, не являются предметом авторского высказывания (а Бигелоу принадлежит к тому немногочисленному отряду американских режиссеров, которых можно считать именно авторами). Как и в предыдущем «Повелителе бури», в нынешней «Цели номер один» госпожу Бигелоу... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 16 березня 2013 22:19
17.03.2013:
Что творят мужчины! (рейтинг - 4) - 32 сеанса
Цель номер один (рейтинг - 8.5) - 1 сеанс
"Мне это нравится. Мне нравится, что у народа моей страны глаза такие пустые и выпуклые. Это вселяет в меня чувство законной гордости." (В.Ерофеев)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw