Все багатство артхаузу


Новини: Все багатство артхаузу

На найближчі 4 місяці

Компанія «Артхауз Трафік» невтомно турбується про українських поціновувачів кіна, що воно відрізняється від трансформерів та термінаторів. Свідоцтвом тому – релізний план компанії на найближчі чотири місяці.
2 липня на екрани України вийде черговий фільм одного з найсамобутніших режисерів Франції Крістофа Оноре «Прекрасна особа» («Очаровашка»), в головних ролях у якій зайняті Луї Гар рель, Леа Сейду та Грегуар Лепренс-Ренге.
9 липня нас побалують «Карамеллю» - францо-ліванською комедією, яка приймала участь в одній з програм Канського фестивалю 2008 року.
16 липня український глядач матиме змогу ознайомитися зі зразком абсолютно НЕголлівудської романтичної картини – мексиканською історією про майже шведську родину, музику та південні танці «Кумбія нас зв’язала».
30 липня в прокат вийде нова картина найрадикальнішого режисера пострадянського простору Кіри Маратової «Мелодія для катеринки».
Від 6 серпня можна буде ознайомитися з життям та творчим шляхом найнеординарнішого журналіста всіх часів та народів Пантера Томпсона «Страх і ненависть в Лас-Вегасі: історія гонзо-журналістики».
13 серпня нам проспівають пісню «Париж! Париж!» з одноіменного фільму Крістофа Баратьє з Жераром Жюньйо, П’єром Рішаром та Кловісом Корнійком в головних ролях.
27 серпня зусиллями «Артхаузу» на екрани вийде анімаційний фільм «Вальс з Башкиром», що він отримав незчисленні нагороди та премії.
У вересні на нас очікують зустрічі з «Кіслородом» Івана Вирипаєва («Ейфорія»), фестивалем французького еротичного кіна та фестивалем нового німецького кіна.
Жовтень порадує українського глядача фестивалем «Азія-Кіно», в програмі якого можно буде побачити – серед інших – «Ахіллеса та черепаху» Такеші Кутано та «Ерос, допоможи!» Лі Кан Шена.
Особливою подією жовтня (і, напевно, і всього року) стане шедевр Жака Одіара «Пророк».
Спеціально до Хеллоуіна компанія «Артхауз Трафік» готує одразу 2 проекти: програму коротких страшилок «Страшні-престрашні  короткометражки» та слешер в кращих традиціях зомбі-кіно «Операція «Мертвий сніг».

 

Алексей Першко 25 червня 2009


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 253
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 127
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1023
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 334
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 676