Брати Вега в Одесі


Новини: Брати Вега в Одесі

В конкурсі 1-го Одеського міжнародного фестивалю
Вчора, 20 липня, в червоному залі фестивального центру кінотеатру “Родіна” відбулася прес-конференція братів Даніеля та Дієго Вега — режисерів стрічки “Жовтень”, учасниці конкурсної програми ОМКФ, що він проходить за підтримки ТМ “Шустов”.
Дебютний фільм перуанських режисерів був відібраний до конкурсної програми після його перегляду на Каннському фестивалю, де він отримав приз в програмі “Особливий погляд”. Здається, в царині режисури з'явилися ще одні талановиті брати — нарівні з братами Люмьєр та братами Коенами.
Їхнє рідство зовсім не впливає на спільну роботу, розповіли журналістам брати Вега. У них чітко розподілені обов'язки: за сценарій відповідає Дієго, який вчився сценарній майстерності, а от акторів контролює Даніель. До речі, Бруно Одар — виконавець головної ролі в фільмі, викладав Даніелю акторську майстерність в кіношколі.
Брати розповіли також про важку ситуацію в перуанському кіно, яка щоправда стала покращуватися в останні 8 років. Значно вплинула на ситуацію перемога на минулорічному Берлінале перуанської стрічки “Молоко скорботи” Клаудії Лльоси.
Фільм “Жовтень” названий на честь місяця жовтня, протягом якого в Перу віддають шану Господу-Чудотворцю. І саме диво відбувається з головними героями фільму. І хоча Даніель вважає цю стрічку чорною комедією, а Дієго зовсім ні, “Жовтень” з усіма підставами можна вважати справжньою окрасою конкурсної програми ОМКФ, до якої увійшли фільми з оригінальним почуттям гумору.

Алексей Першко 20 липня 2010


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 317
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1325
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 311
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 307
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1524