Alive - Написав рецензії


Повість трьох міст Рецензія на фільм Темний лицар повертається

За тиждень після прем"єри пристрасті дещо вляглися, а шок від безглуздого терору і невинних жертв притупився. Тому спробую вставити свої, можливо, не всюди нові та блискучі "п"ять копійок".

30 липня 2012  3233

Фаза швидкого сну (aka R.E.M.) Рецензія на фільм Початок

Дозволю собі вгамувати овації і дифірамби Крістоферу Нолану, спробую одразу відповісти на запитання стосовно покладених сподівань на фільм «Початок». Так, фільм виправдав мої дікенсівські сподівання. Я побачив, почув і відчув саме те, що, думаю, хотів побачити, почути і відчути. Тривале очікування було виправдане сторицею. Ще сидячи у кінотеатрі ловив себе на думці, що з точки зору розвитку кінематографу «Початок» означив певну віху, від якої буде починатися новий відлік.

27 липня 2010  23219

Гамлет і лікантропія Рецензія на фільм Людина-вовк

Я думал, глядя на луну, что стало со вдовой. Всю ночь сквозь храп моих друзей я слышал волчий вой Сплин "Сказка" Спроба попастИся на полі вампірів довела Голівуд до перевертнів. Вдихнути життя у цю тему – справа ризикована, особливо, якщо мова іде про рімейк «Людини вовка» 1941(!) року. Тому немаленький бюджет (85 млн.) довірили режисеру Джо Джонстону, на рахунку якого такі блокбастери як «Джуманджі» та «Парк Юрського періоду 3». Ідеальний підбір акторів знімає багато запитань, а дорослий рейтинг дає те, чого можна чекати від добротного фільму про монстра.

19 лютого 2010  4019

Моріс Сендак + Тоні Сопрано Рецензія на фільм Там, де живуть чудовиська

Поважаю Спайка Джоунза і за "Бути Джоном Малковичем", і за "Адаптацію", і, особливо, за його відео кліпи R.E.M., Bjork, Beastie Boys. Потрібно мати неабияку сміливість, щоб зважитися і перенести на екран дитячу ілюстровану книжку у пару рядків і десяток ілюстрованих сторінок. Але...

18 лютого 2010  2885

Повернення короля Рецензія на фільм Аватар 3D

Ще у 1994 році візіонер Джеймс Кемерон створив 114-ти сторінковий сценарій «Аватар». У 1997 році був «Титанік», а згодом у березні 1998-го зі сцени оскарівської церемонії із довгобразою статуеткою в руках Джим Кемерон, подібно до свого героя Джека Доусона кричав: «Я - король світу»...  

17 грудня 2009  6927

Игры разума Рецензія на фільм Ігри розуму

Прокат завжди намагався самою назвою передати не дослівний переклад, а одразу і ідею. Так "Швидкий і несамовитий" (The fast and the furious) перетворювався на "Форсаж", а "Прекрасний розум" (A beautiful mind) на "Ігри розуму". Сам фільм від цього ані трохи не потерпає. За що ж все-таки "Ігри розуму" отримали ключові номінації на цьогорічний Оскар

26 грудня 2008  5864

У кожного є слабке місце Рецензія на фільм Перелом

Що може бути кращим у дощовий прохолодний вечір ніж тепла атмосфера мультиплексу “Батерфляй Ультрамарин” і перегляд напруженого тріллера за участю метра Ентоні Хопкінса і талановитого підмайстра Раяна Гослінга.

06 липня 2007  2472

Реквієм... По мрії... Рецензія на фільм Реквієм за мрією

Реквієм... По мрії... Не так багато фільмів, які попадають у саму десятку. Цей попадає так, що аж зашкалює. Зіниці розширяються до найбільших амплітуд і не реагують на світло... А мрія, яка здавалося так близько, стає нічим іншим як утопією.

17 січня 2007  4896

Шпигунські ігри Рецензія на фільм Місія: Неможлива 3

Після проривної першої, комерційно успішної, але замиленої другої, третя частина бренда-франчайзинга "Місія неможлива" відновила статус кво. Думаю, що фільм, прем'єру якого випала нагода переглянути у кінотеатрі "Київ", задовільнив як любителів ураганного екшену, так і шанувальників шпигунских тріллерів.

05 травня 2006  2279

І означає Ідея Рецензія на фільм "V" означає Вендетта

Напевно, найбільше, що цікавило глядачів перед переглядом фільму "V означає Вендетта", прем'єра якого відбулася у кінотеатрі "Батерфляй Ультрамарин", чи вдалося Братам Вачовські здійснити той трансферінг реальності, який мав місце у "Матриці". Забігаючи наперед, скажу, що один з найбільш очікуваних релізів року, по великому рахунку, не розчарував.

21 квітня 2006  3326

Urbi et orbi - Місту і світу Рецензія на фільм Мюнхен

Кожене нове творіння Стівена Спілберга - це подія довгоочікувана та неординарна. Фільм „Мюнхен", прем'єра, якого відбулася у кінотеатрі „Київ", притягував своєю трагічністю і контроверсійністю. Екранізація Мюнхенської бойні та історії, яка викликана під враженням від цих подій - грунт хиткий та вибухонебезпечний. „Мюнхен" - це не просто майстерний політичний тріллер - це гірка історія, що відбулася і засторога тому, що відбувається і може відбутися.

03 лютого 2006  2282

9 грамів в серце Рецензія на фільм Зіткнення

Дуже приємно, коли знайомство з кінотеатром відбувається за цікавої, неординарної прем"єри. Так, у мультиплексі „Батерфляй Ультрамарин" випала нагода переглянути фільм "Зіткнення". Ця драма міжрасових і міжетнічних стосунків вже охрещена провідними кінокр

13 січня 2006  2709

Рай (от ALive) Рецензія на фільм Рай

Чергова нагода відвідати культурний центр "Кінотеатр "Київ" випала завдяки запрошенню на перегляд стрічки "РАЙ" Тома Тиквера. Фільм, орієнтований в першу чергу на серйозну і вдумливу глядацьку аудиторію. (Рай відкривав Берлінський кінофестиваль цього року

09 січня 2006  2370

Строкате різдвяне кохання Рецензія на фільм Реальне кохання

Фільм „Кохання насправді", прем"єра якого відбулася у кінотеатрі „Київ", не потребував особливої реклами. Достатньо того, що на рахунку режисера і сценариста Річарда Кертіса такі фільми як „Щоденник Бріджит Джонс", „Ноттінг Хілл", „Чотири весілля, одні по

09 січня 2006  3645

Милий листопад Рецензія на фільм Солодкий листопад

Багато було сказано про неможливість видумати щосб нове у жанрі "мелодрама". Та часом і вигадувати особливо не треба. Головне,щоб історія була мила, доволі весела, доволі драматична і щоб залишала після себе спогад чи, більше, допомагала змінити щось у ос

09 січня 2006  4326

Зведений брат Спайдермена, або Хто вкусив Метта Мердока Рецензія на фільм Зірвиголова

Завдяки повальній моді на екранізацію коміксів у нас раз у раз виникає можливість знайомитися із мальованим епосом, в якому крім відомих вже Спауна, Ікс-Менів, Спайдермена з'являється ДеаДевіл.

09 січня 2006  2342

О.М.О.Н. Рецензія на фільм Спецназ міста ангелів

Не пригадую як давно я бачив бойовик, я кому не було б надмірного насилля, сцен сексу та брутальної лексики. Виявляється бувають і такі.

09 січня 2006  2382

Син людський Рецензія на фільм Страсті Христові

Напередодні Великодніх свят у переповненому залі "Київської Русі" фільм „Пристрасті Христові" став свого роду причастям. Важко передати враження від перегляду. Та і не перегляд то був, скоріше - емоційно-релігійний досвід.

09 січня 2006  3650

Сука любовь (от Alive) Рецензія на фільм Сука любов

Як влучно підмічено назвою фільму суть, яку насправді всі намагаються приховати. Всі чомусь залишають від поняття “любов” лише піднесено-натхненне почуття, яке несе в собі зміст життя, його енергію та наповнення. Проте, виявляється, як і в усього, що нас

09 січня 2006  2748

Табу Рецензія на фільм Табу

"Табу" - четвертий переглянутий мною фільм за участю японського режисера-актора-письменника-коміка Такеши Кітано (Попередні - "Феєрверк", "Кікуджиро", "Брат").

09 січня 2006  2963