Fight Club in Blow Up


Новини: Fight Club in Blow Up
Покажуть 11 червня
11 червня о 16-00 в кінотеатрі Кінопанорама в рамках кіноклубу Блоу Ап відбудеться показ фільму «Бійцівський клуб»   (США-Німеччина, 1999)
Режисер Девід Фінчер
У ролях: Бред Піт, Едвард Нортон, Джордж Магуайр, Міт Лоаф, Марк Файт…
Живе такий простий хлопець із середнього класу на ім'я Джек і все у нього якось не те. Є пристойна робота, але вона Джеку не подобається. Близьких і рідних у нього немає, дівчата його не люблять. З горя він починає відвідувати курси психотерапії для безнадійно хворих людей і там начебто починає себе краще почувати.
Але головні зміни в житті Джека настають після випадкового знайомства з Тайлером, який навчив нехитрої філософії: якщо навколишнє суспільство тебе не влаштовує, тоді пішли закони цього суспільства в литу кухоль і живи так, як тобі подобається, часом протестуючи проти цього суспільства будь-якими доступними засобами.
Але жити поза законами суспільства - це ще не все, потрібно щось таке, що розбурхує кров і приносить в життя гострі відчуття. І такий спосіб знайдений. Це бійки! Це єдине (вважають вони), що дозволяє людині скинути з себе вантаж цивілізації і пробудити інстинкти справжнього самця. Джеку подібний спосіб життя цілком до душі. А тим часом ідея побитися завойовує все більше і більше прихильників. Тому Тайлер з Джеком організовують цілий бійцівський клуб в одному з підвалів. Але в якийсь момент все починає переходити в нову якість…
Девід Фінчер - американський кінорежисер і кліпмейкер, один з найяскравіших «новобранців» Голлівуду 1990-х. У 2011 році отримав «Золотий глобус» і BAFTA за фільм «Соціальна мережа» як кращий режисер. Знімав кліпи для Aerosmith, The Rolling Stones, Джорджа Майкла. Це Фінчер придумав соціальну рекламу з дитиною, похмуро кращим в утробі матері))
Фінчер і Паланік - ровесники, обидва народилися в 1962 році і, напевно, тому їх потрапляння "один в одного" ідеально
Бійцівський клуб - найгучніший фільм Фінчера
Чак Паланік- американський письменник з українським корінням. 20 років тому написав «Бійцівський клуб, який до цих пір ятрить уми молоді і не тільки.
Роман був екранізований самим Девідом Фінчером, а Паланік в середовищі нтеллектуалов записався в культове «наше все» і далі продовжував в тому ж дусі
Після фільму, як завжди - обговорення з фітнес-тренером, композитором, актором, лідером рок-групи "Вісник"  Сергієм Сизонюком
Алексей Першко 08 червня 2017


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 168
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 374
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 247
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 299
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 438