ForeFilms - нова українська кінокомпанія


Новини: ForeFilms - нова українська кінокомпанія

Продюсери Володимир Яценко та Анна Соболевська відкривають кінокомпанію ForeFilms. Вона зосередиться на створенні авторського повнометражного і короткометражного кіно. Серед попередніх проєктів засновників продакшену такі фільми, як «Дике поле» Ярослава Лодигіна, що був представлений на фестивалі Black Nights в Талліні, «Додому» Нарімана Алієва, який брав участь у конкурсі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю та «Атлантида» Валентина Васяновича, що вперше в історії українського кіно переміг у секції «Горизонти» Венеційського кінофестивалю.
«Ми бачимо нашу місію в інтеграції української кіноіндустрії у європейський кінопроцес. Ті історії, які ми розповідатимемо — універсальні, але їм завжди притаманна українська ідентичність. Поки що Україна сприймається у світі незвичайно та екзотично. Ми будемо міняти це ставлення», — розповідає продюсер Володимир Яценко.
Зараз на різних стадія виробництва у ForeFilms нові картини Валентина Васяновича, Нарімана Алієва, Антоніо Лукіча, Ірини Цілик та дебют у повному метрі Павла Острікова. Наразі два проєкти компанії допущені до Тринадцятого пітчингу Держкіно: перший ігровий повнометражний фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» та короткометражний ігровий дебют «Ботіночки» Катерини Лесик. Постійно ведеться пошук нових проєктів та сценаріїв.
«Для нас кіно — це потужний канал комунікації зі всім світом та важливий інструмент культурної дипломатії. Через нього можна говорити наприклад про війну з Росією чи анексію Криму. Також ми хочемо розвивати глядацьку культуру перегляду авторського кіно в Україні. Наш глядач заслуговує на розумне кіно, яке порушує складні теми» — говорить продюсерка Анна Соболевська.
Попередні проєкти продюсерів вироблялися на базі продакшену Limelite, який Володимир Яценко заснував разом з Анною Санден. «Ми вирішили розділити напрямки, що відрізняються за сферою докладання зусиль: кіно і рекламу. Тож тепер Limelite продовжить займатися рекламним бізнесом, а всі нові кінопроєкти, які готуються до виробництва будуть створені під егідою нової компанії» — пояснює причину створення ForeFilms продюсер Володимир Яценко.

Фототограф: Олександра Йорк для "Телекритики".

Алексей Першко 18 травня 2020
Like

Ім’я:
28 травня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 21 травня 2020 23:15
0
очередная контора по отмыванию денег. расходимся
.
Гость
Гость 19 травня 2020 18:27
0
С одной женой один продакшен, с другой женой другой продакшен. Многоженец Яценко)))
.

популярні новини


Венеція - на місці Венеція - на місці

Як стверджує президент

25 травня 2020 0 1650
Матешко, Мельєс, Маламуж Матешко, Мельєс, Маламуж

7-й кінофестиваль для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест оголосив програму

13 травня 2020 0 797
Том Круз летить в космос Том Круз летить в космос

За сприяння NASA, Ілона Маска і Дага Лаймана

27 травня 2020 0 148
Кейт Бланшетт за часів Армагеддона Кейт Бланшетт за часів Армагеддона

Актриса зіграє у Джеймса Грея і Адама Маккея

12 травня 2020 0 847
Ліга Справедливості Зака ​​Снайдера Ліга Справедливості Зака ​​Снайдера

Вийде на HBO MAX в 2021 році

21 травня 2020 0 587