«Кінопанорама» покаже «FOOD FILM FESTIVAL»


Новини: «Кінопанорама» покаже «FOOD FILM FESTIVAL»

У програмі 23 стрічки.

14 - 15 березня в Києві, в кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) пройде другий фестиваль короткометражних фільмів про їжу.

«FOOD FILM FESTIVAL» зібрав кращі роботи міжнародних фестивалів, а також українських режисерів. Фільми зачіпають соціальні, культурні, гастрономічні та інші теми.

Глядачеві буде представлено 23 роботи, з таких країн як Україна, США, Італія, Німеччина, Канада, Об'єднане Королівство, Голландія, Бразилія, Франція.

Восени 2014 року в Києві пройшов передпоказ кіноробіт, які були відправлені на участь у II FOOD FILM FESTIVAL. За допомогою онлайн-голосування, на сайті фестивалю, глядачі вибрали 5 робіт, які потраплять до конкурсної програми II FOOD FILM FESTIVAL, інша програма - це нові фільми, з которими український глядач ще не встиг познайомитися.

Конкурсні роботи розділені за категоріями:

- o Food & People - категорія, яка складає левову частину конкурсної програми фестивалю. Як і які саме відносини вибудовує людина з їжею - йтиметься в цій добірці.

- o Cook Book - в цю категорію увійшли фільми-рецепти. Спокусливі кадри можуть розіграти ваш апетит, радимо цю добірку не дивитися на голодний шлунок.

- o Food & Travel - в цю категорію увійшли фільми про гастрономічні подорожі. Про те, що, як і де їдять - дізнаємося з цієї добірки.

- o Food & Comedy - найсмішніші роботи потрапили в цю добірку, гумор буде різний, чорний в тому числі.

Фільми транслюються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

В рамках показу, у фойє кінотеатру «Кінопанорама», здоровими і корисними снеками пригощатиме ресторан нового покоління - «Simple», так що зголоднілі зможуть втамувати голод.

За традицією, глядач FFF визначить 3-х призерів, шляхом онлайн-голосування на сайті фестивалю: http://foodfilmfest.com.ua/.

Вартість квитків: до 13/03/15 - 40 грн., З 14/03/15 - 50 грн. Квитки можна придбати на сайті фестивалю або в касах кінотеатру «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19).
 

Sushchenko 13 березня 2015


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1495
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 366
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 152
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 917
5-та Критична Сесія 5-та Критична Сесія

Постер та куратори 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики»

20 липня 2021 0 608