«Нестерпні боси 2» залишилися без режисера


Новини: «Нестерпні боси 2» залишилися без режисера

Знімальний процес сиквела студія New Line збирається запустити вже восени 2013-го.

Для тих, кому сподобалася комедія Сета Гордона «Нестерпні боси» і ті, хто чекають її продовження - не дуже хороша новина. Режисер сиквела покинув проект, а запуск знімального процесу запланований вже на цю осінь.

Студія New Line в березні 2013-го заявила про запуск у виробництво продовження комедії, відразу почалися переговори з виконавцями головних ролей першої частини - Джейсоном Бейтманом, Чарлі Деєм, Джейсоном Судейкісом і Джеймі Фоксом.

Офіційною причиною відходу Сета Гордона стала «розбіжність графіків». У реальності може бути і такий варіант, що студія просто напросто вирішила перестрахуватися і змінити режисера, після негативних відгуків кінокритиків на його попередній проект «Піймай шахрайку, якщо зможеш». Правда на зборах стрічки це не позначилося - при бюджеті 35 мільйонів доларів картина з Меліссою МакКарті заробила в прокаті майже 174 мільйони.

Набагато кращі показники принесла своїм творцям оригінальна версія «Нестерпних босів». Фільм Гордона теж коштував 35 мільйонів, але зібрав у світовому прокаті майже 210 мільйонів.

У пріоритеті у Гордона виявився серіал «Голдберг». Постановник не тільки зняв пілотний епізод, але і виступив його продюсером.

На даний момент New Line шукає нового режисера.

Нагадаємо, що за сюжетом «Нестерпних босів» головними героями є троє звичайних хлопців і славних трудівників. Але їх посадові обов'язки давно виходять за рамки, і все добре, якби не їх шкідливі начальники, які не дають спокою і весь час чимось незадоволені. Коли такі «примхи» починають втручатися в особисте життя і ставлять під загрозу особисте щастя, товариші замислюються: чи не позбутися від настирливих, нестерпних босів? 

Sushchenko 08 серпня 2013


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 234
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 231
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 300
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 569
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1405