Майкл Куеста


Michael Cuesta
Дата народження:
08 липня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський режисер кіно і телебачення.

Куеста народився в Нью-Йорку. Він отримав ступінь BFA по операторській роботі від Школи образотворчих мистецтв в 1985 році. Куеста був со-автором сценарію і режисером незалежного фільму 2001 року «Брехня», в якому знялися Пол Дано, Брайан Кокс, Біллі Кей і Брюс Олтмен. «Брехня» отримала похвалу від критиків і виграла дві премії «Незалежний дух» на Санденсском кінофестивалі.

Його фільм «Брехня» привів його до того, що він став регулярним режисером телесеріалу каналу HBO «Клієнт завжди мертвий», який йшов в ефірі 2001 по 2005 рр. Згідно виконавчому продюсеру Алану Полу, "Під час другого сезону, ми найняли режисера для четвертого епізоду, але він випав за тиждень до початку пре-продакшну. Алана Болла і мене попередили, але цього вечора ми пошив дивитися« Брехня », і це було одкровенням . На наступний ранок ми замовили Майкла. Він фантастично підходив для шоу. " Майкл Куеста став регулярним режисером протягом сезоні 2002 серіалу «Клієнт завжди мертвий» і зняв п'ять епізодів серіалу, включаючи прем'єру четвертого сезону, "Все ясно". До того ж до серіалу «Клієнт завжди мертвий» і фільму «Брехня», Куеста також зняв фільм «Дванадцятирічні», прем'єра якого відбулася на кінофестивалі в Торонто в 2005 році, і був випущений компанією IFC Films в 2006 році.

У 2006 році, Куеста зняв пілотний епізод серіалу каналу Showtime «Декстер». Шоу возз'єднав його з колишньою зіркою серіалу «Клієнт завжди мертвий» Майклом С. Холом в головній ролі, Декстера Моргана. Куеста приєднався в виробничому складу першого сезону і далі кілька епізодів, включаючи фінал сезону. Він покинув склад в кінці першого сезону. Він також став режисером фіналу другого сезону серіалу каналу HBO «Справжня кров», де творцем і виконавчим продюсером є Алан Болл, творець і шоураннер серіалу «Клієнт завжди мертвий».

Куеста міг стати виконавчим продюсером «вавилонських полів», телесеріалу про зомбі, запропонованого на сезон 2007-2008 рр. Шоу не було підібрано. Куеста став режисером і виконавчим продюсером пілотного епізоду драматичного серіалу каналу CBS «Блакитна кров» в 2010 році. Серіал був створений Робін Грін і Мітчеллом Берджесс і зосереджений на сім'ї нью-йоркських поліцейських. Він повернувся, щоб зняти восьмий епізод першого сезону, "Китайський квартал". Він був номінований на премію «Еммі» за режисуру епізоду "Пілот" серіалу «Батьківщина».

У 2011 році, він зняв фільм «гастролерів» з Роном Елдард в ролі людини, яка повертається додому в Куїнс, Нью-Йорк, після двадцяти років в дорозі з «Blue Öyster Cult». У со-авторстві зі своїм братом Джералд Куеста і з Джилл Хеннессі, Боббі Каннавале, Лоїс Сміт і Девідом Маргулісом в ролях другого плану, фільм був показаний на кінофестивалі Stony Brook, Кінофестивалі у Ванкувері і на Кінофестивалі в Остіні в 2011 році. Фільм був випущений компанією Magnolia Pictures 6 січня 2012 році. У лютому 2013 року, Куеста призначили режисером фільму «Вбити гінця» з Джеремі Реннером в головній ролі. Зйомки почалися влітку 2013 року в Атланті. У січні 2015 року, його зробили режисером пілотного епізоду драматичного / хоррор-серіалу каналу Fox Broadcasting Company «Франкенштейн», заснованого на романі Мері Шеллі «Франкенштейн».
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар