WEEKEND: прем'єри тижня


WEEKEND: прем'єри тижня
Перший після Євро-2012 кінопрокатний тиждень обіцяє пожвавлення українського прокату з приквелом до «Людини-павука» і сиквелом до мелодрами-хіта «Три метри над рівнем неба».

«Нова Людина-Павук» - приквел до оригінальної кінофраншизи компанії Sony Pictures про пригоди Пітера Паркера, більш відомого як Людина-Павук завдяки суперздатностям, отриманим в наслідок укусу радіоактивним павуком. Цікаво, що у Людини-Павука потенційно була можливість увійти в команду Месників - герой, як і Халк, Тор, Капітан Америка та інші, є персонажем коміксів Marvel. Але свого часу компанія продала всі права на героя студії Sony Pictures, не повернувши Людину-Павука навіть в гучний блокбастер «Месники». Хоча складно сказати, що навіть приквел до трилогії, знятий за участю іншої творчої групи, потребує зайвої реклами. Наприклад, за перші вихідні прокату на азіатських і однієї європейської локаціях приквел зумів зібрати 70 мільйонів доларів. Ймовірно, «Нова Людина-Павук» зможе оживити і український прокат, що здав на час проведення ЧЄ.

Тобі Магуаера, який виконав головну роль у всій оригінальній трилогії, в приквелі замінить Ендрю Гарфілд. Крім того, в акторському складі до Гарфілду приєдналася актриса Емма Стоун, відома за рядом комедійних і не дуже картин.

Loading the player ...
«Три метри над рівнем неба 2» - сіквел популярної серед безлічі дівчат іспанської мелодрами про любов молодих людей з різних соціальних станів. Складно сказати, чим для фільму обернеться український прокат, як складно згадати, скільки мелодрам отримували продовження (не кажучи вже про мелодрамах з подібним сюжетом). Можна згадати італійський ромком «Пробач за любов», проте, його приклад лише підтверджує правило.

Відносний успіх фільму може гарантувати повернення акторів, які виконали головні ролі в попередній частині. Ну і, звичайно, надія глядачів на доброту сценарну – а може ж таки автори зглянуться над героями і аудиторією, придумавши продовженню менш реалістичний фінал, ніж оригінальному фільму? 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 04 липня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева (Киев) 06 липня 2012 11:28
0

не комментарий, а тихий ужас. приквел - вне зависимости от перезапуска франшизы - является предысторией. а так как Уэбб не снял ни одной части из трилогии Рэйми, то на данный момент это приквел оригинальной трилогии. В том числе и американские СМИ называют "Нового Человека-Паука" (который на самом деле Amazing, а не New - отсюда путаница понятий на пространстве СНГ) приквелом. К тому же, приквелом (или перезапуском - как угодно, но вышла только одна часть и судить рано) занялась та же студия, Sony Pictures. Потому на данный момент первоначальная трилогия и является оригинальной.
Вы, уважаемый гость, банальная жертва википедии. И прежде, чем что-либо неаргументировано критиковать, сделайте лучше Well
 
Гость 06 июля 2012 10:15
приквел?
это перезапуск, не статься, а тихий ужас.
.
Гость
Гость 06 липня 2012 10:15
-1
приквел?
это перезапуск, не статься, а тихий ужас.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1700
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1350
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1259
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1181
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 890