WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Міс Переполох"

Ветеран режисерського цеху і оскарівський номінант Пітер Богданович останнім часом відійшов від великого кіно. "Міс Переполох" - його перший вихід на широку публіку з 2001-го року, коли в прокат вийшла "Смерть в Голлівуді" з Кірстен Данст. Компанію постановник вибрав цілком відповідну нагоді: в його новому фільмі знялися Оуен Уілсон, Імоджен Путс, Дженніфер Еністон, Ріс Іванс та Сібілл Шепард.

Рейтинг IMDB:
6.60

Loading the player ...

"Фокус"

Майбутні члени "Загону Самовбивць" Уілл Сміт і Марго Роббі крутять афери в "Фокусі", який через майже чотири місяці все-таки добрався до українських кінотеатрів. Якщо ви ще не втратили надію і не подивилися авантюрну історію в мережі, то саме час оцінити фільм про хитромудрих грабіжників і вирішити на чиїй ви стороні. Думки глядачів і критиків розділилися - хтось "Фокус" хвалить, а хтось нещадно критикує.

Рейтинг IMDB:
6.70
Rotten Tomatoes: 56%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Джентльмен грабіжник"

А от з "Джентльменом грабіжником" новачка Трістана Паттерсона все очевидно - картину рознесли в пух і прах. Хоча привід піти в кіно все-таки є: коли ви востаннє бачили фільм з Крістофером Ламбертом?!

Рейтинг IMDB: 4.50
Rotten Tomatoes: 14%

Loading the player ...


"Гра на виживання"


Майкл Дуглас - актор чудовий, але, на жаль, не надто перебірливий. "Гра на виживання" різко прагне до трешу, і тримає її на плаву тільки знамените прізвище виконавця головної ролі. Всеїдність - це не завжди добре, Майкл.

Рейтинг IMDB:
5.50
Rotten Tomatoes: 33%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Слендер"


Інтернет-мем про Тонку людину 
переносить на великий екран режисер-дебютант Джеймс Моран, який відомий хіба що тим, що був у числі продюсерів сумнівних хоррорів "Уіджа" і "Паранормальне явище 4". Можливо, в якості постановника він досягне успіху більше, ніж творці фільмів, до створення яких він причетний?

Loading the player ...


"Це я"


Для любителів вітчизняного продукту - "історія про нас". Сімейна драма Анни Акулевіч, яка отримала спеціальний приз на Міжнародному кінофестивалі в Анкарі, Гран-прі та приз за музичне оформлення в Лукании, а також була учасником 15-го МКФ Незалежних Днів в Карлсруе.

Loading the player ...
ЮШ 07 травня 2015Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2921
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2057
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1364
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 130