Фільм Статус Бреда


Brad's Status
Рік:  2017
Країна:  США
Режисери:  Майк Вайт
Студія:  Annapurna Pictures, Plan B Entertainment
Жанр:  драма, комедія
Прем’єра (в Україні):  28.09.2017
Прем’єра (у світі):  09.09.2017
Тривалість:  101 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  MMD UA
Бокс-офіс:  513 542 грн.
Рейтинг IMDB:  6.50/10 (Голосів: 15 347)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 24

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 69% відвідувачів

Опис фільму Статус Бреда

У Бреда Слоуна є все, щоб вважати себе щасливим. Він живе в передмісті Сакраменто зі своєю прекрасною дружиною Мелані й сином-генієм музики Троєм. Хлопчик готується до вступу в коледж, і для цього вибирає найкращі заклади у США. Бред згадує свою молодість і розуміє, що він досяг набагато менше, ніж його друзі часів навчання: голлівудська зірка, засновник хедж-фонду, багатий підприємець і автор безлічі бестселерів. Він заздрить, уявляє їх неземні життя і мріє про таке ж, думаючи, що не досяг нічого. Але коли Бред дійсно зустрічається зі старими друзями, він ставить собі запитання: а чи дійсно Бред досяг менше, ніж вони?

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Статус Бреда Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Статус Бреда

06 жовтня 2017
Комик Бен Стиллер, опорочивший себя «Образцовым самцом», встает на путь исправления и вместе с режиссером-сценаристом-продюсером Майком Уайтом выпускают картину «Статус Брэда» с абсолютно иным настроем и посылом. Это история о 47-летнем семейном мужчине Брэде Слоане, переживающем личностный кризис на почве недовольства своими жизненным достижениями в сравнении с сокурсниками. Днями и ночами... Детальніше
PavelChap


Ім’я:
08 серпня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 05 жовтня 2017 13:36
0
Это НЕ комедия, а ДРАМА чистой воды, экзистенциальная драма, где главный герой играет серьезную роль, не комедийную. Была очень удивлена и огорчена, что шла на комедию, а попала в депрессию Бреда. Кто хочет погрустить - тому сюда.
.

Схожі фільми