Фільм Хороше вбивство (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Хороше вбивство
 
Хороше вбивство
Good Kill
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Ендрю Ніккол
Студія: Voltage Pictures
Жанр: драма, трилер
Прем’єра (в Україні): 01.10.2015
Прем’єра (у світі): 05.09.2014
Тривалість: 104 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Каскад Україна
Рейтинг IMDB:    Хороше вбивство
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.13 / 10 Голосів: 8
Опис фільму Хороше вбивство
 

Майор Томас Еган колись був пілотом винищувача на базі в Лас-Вегасі. Тепер він управляє дистанційними дронами, знищуючи ворогів на іншому кінці землі. Він не бачить їх обличчям до обличчя, не переживає всі жахи справжнього бою. 12 годин на добу Томас Еган б'ється з талібами і потім їде додому в передмістя, до своєї сім'ї. Чи може подібна "віддалена" служба не впливати на стан людини? Герой починає замислюватися про свою місію, про її цілі і їх виконання. Знищення терористів веде тільки до того, що їх стає більше. Чи є кінець у цієї війни?

Для режисера "Хорошого вбивства" Ендрю Ніккола це третя співпраця з Ітаном Хоуком, що зіграв Томаса Егана. Попередніми картинами були "Збройний барон" і "Гаттака".

Фільм, піднімаючи тему свободи, безпосередньо відноситься до "1984" Джорджа Оруелла. Хто визначає, що таке свобода і свобода для кого? Люди абсолютно просто стають мішенню для дистанційних дронів. Крім того, Томас Еган поступово приходить до конфлікту з системою, якій підпорядковується. Режисер також досліджував залежність людства від технологій і тему шизофренії.

Хоча дрони є центральним аспектом, немає планів у фільмі, які показують їх у дії. Ендрю Ніккол знімав так, щоб глядач міг бачити дії подібно богу.

Насправді біля Лас-Вегаса і справді існує військова база, як показано у фільмі. Такий вибір насправді чисто практичний. Навколишні гори створюють полігон з відмінним кліматом і ландшафтом.

Зйомки "Хорошого вбивства" почалися в кінці 2013 року в Марокко. Потім, після перерви, вони відновилися в лютому 2014 року в Нью-Мексико.

Ендрю Ніккол був номінований на Венеціанському кінофестивалі 2014 року на Золотого лева, але переможцем став Андрій Кончаловський зі своєю роботою "Білі ночі листоноші Олексія Тряпіціна".

 
Трейлер до фільму Хороше вбивство
Фільм Хороше вбивство дивитися онлайн

Рецензії на фільм Хороше вбивство
Додати рецензію
 
Дистанционное управление смертью Алексей Першко, 02 жовтня 2015
Новозеландец Эндрю Никкол, сделавший примечательную карьеру в Голливуде, в своей ленте «Хорошее убийство» обращается к проблемам, которые с недавних пор активно дискутируются в западном обществе, но еще не поднимались у нас. Майор Том Иган (актер-фетиш Никкола Итан Хоук) много пьет и на то есть много причин: он, боевой летчик ВВС США,... Детальніше
 
Убийство по-американски Ксеркс, 23 серпня 2015
"Око за око, зуб за зуб" - и так люди ходят по кругу, пытаясь уничтожить друг друга и чужие ценности вместо того, чтобы созидать свои собственные... И так ли далеко ли, на самом деле, наше общество, задрапированное благами цивилизации, ушло от первобытной дикости и стремления убивать... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 05 жовтня 2015 19:50
Взрослое фестивальное кино. Достойно, очень достойно!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 жовтня 2015 10:28
Идея-неплохая, но снято скучновато. Зевали-зевали и ушли, не дождавшись окончания.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw