Фільм Марсіянин (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Марсіянин
 
Марсіянин 3D
The Martian
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Рідлі Скотт
Студія: Twentieth Century Fox
Жанр: пригоди, фантастика
Прем’єра (в Україні): 08.10.2015
Прем’єра (у світі): 30.09.2015
Тривалість: 134 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 33 626 972 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.31 / 10 Голосів: 154
Опис фільму Марсіянин
 

Марк Уотні - один з членів експедиції "Арес-3" на Марс. Щоб уникнути загибелі людей під час лютої бурі, було прийнято рішення всю місію евакуювати. Однак не всі встигли вчасно покинути червону планету. На Землі прийшли до висновку, що Марк Уотні трагічно загинув під час сильної бурі, хоча насправді він живий. У нього найважча місія в історії людства: вижити на чужій планеті одному, з обмеженою кількістю продуктів і без можливості зв'язатися з домом. До наступної місії на Марс потрібно чекати як мінімум чотири роки. Марку доведеться використовувати всю свою кмітливість і навички, щоб не тільки повідомити про те, що він не помер, але і постаратися зберегти своє життя.

Фільм "Марсіанин" заснований на однойменному бестселері Енді Уіра. Для більшої реалістичності зйомки проходили в пустелі Ваді Рам, Йорданія, де пісок червоного кольору, і тривали трохи більше двох місяців. В один момент Австралія повинна була стати майданчиком, але з'явилися проблеми під час переговорів з урядом.

Сценарій для стрічки був написаний Дрю Годдардом, відомим по роботах "Монстро", "Світова війна Z" і "Хатина в лісі". В останньому фільмі він також виступив режисером. Дрю Годдард повинен був зайняти цю ж посаду і в стрічці про місію на Марс, але він покинув проект заради картини "Зловісна шістка". Прочитавши сценарій "Марсіанина", Рідлі Скотт вирішив відкласти продовження "Прометея" і приєднатися.

НАСА виступили не тільки консультантом фільму. Без дозволу кінематографістам забороняється зображати відомство в кіно. Крім того, половина матеріалів сценарію належать НАСА.

Розклад зйомок було специфічним для деяких акторів. Так, Кейт Мара і Себастіан Стен прибували до сходу сонця і їхали після заходу. Це було необхідно для більш точного відображення характерів персонажів.

Джессіка Честейн і Метт Деймон вже зустрічалися раніше у фільмі з космічною тематикою. Це був "Інтерстеллар" Крістофера Нолана.

"Марсіанин" моделює реальну експедицію, яку НАСА планує в майбутньому.

 
Трейлер до фільму Марсіянин
Фільм Марсіянин Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Марсіянин
Додати рецензію
 
Марсианская картошка Ксеркс, 29 жовтня 2015
"Марсианин" Сдается мне, джентльмены, это все-таки была комедия!.. Без сомнения, легкий, позитивный, жизнеутверждающий фильм от опытного мастера Ридли Скотта, но к научной фантастике и покорению Марса имеющий весьма отдаленное отношение. Реалистическому восприятию мешают не только рефлексы "по Станиславскому" в целом ряде моментов, но и общая театральность, с которой он снят. Но это... Детальніше
 
Марсианские хроники Алексей Першко, 06 жовтня 2015
На экраны Украины выходит лента, которая убедительно доказывает две вещи: первое – Ридли Скотт еще вполне способен снимать занимательное кино; второе – Ридли Скотт следит за новыми тенденциями в мировой культуре и быстро реагирует на них. Марка Уотни (Мэтт Дйэмон) оставляют на Марсе коллеги по экспедиции «Арес 3», вынужденные бежать от... Детальніше
 
Дитя человеческое Сергей Задко, 02 жовтня 2015
На самом-то деле, волноваться за судьбу «Марсианина» было делом вполне логичным. Безусловно, Ридли Скотт – постановщик именитый, а его фильмы «Чужой» и «Бегущий по лезвию» по праву считаются вехой в жанре научной фантастики, но в последние годы режиссера изрядно журили. Хорошие новости: на этот раз талантливые люди в кадре (и... Детальніше
 
Всі рецензії
 
Коментарі
 
Ім’я
16 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Kurai
Kurai (Краматорск) 27 листопада 2016 19:28
Книга краще!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 05 грудня 2015 15:25
Легкий і позитивний фільм
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 09 листопада 2015 12:05
Вже нудить від одноманітності сюжетів! Люди добрі у вас що нема щось нового! Та блін співпрацюйте з НАСА!!! коли вийде на екрани щось справді варте уваги?!!!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Sed0Y
Sed0Y (Киев) 02 листопада 2015 12:10
Фильм легкий, и смешной.
Хоть с точки зрении физики и астрономии не все правдиво, зато из-за позитива присущем в этом фильме, смотрится фильм очень легко и с интересом.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 29 жовтня 2015 22:03
Рейтинг повідомлення: 0
 
Mist
Mist (Киев) 22 жовтня 2015 11:02
Ну что, посмотрел (книгу тоже прочитал - на полгода раньше). И то, и другое оставило вполне позитивное впечатление. Не то чтобы потрясён, но космос в 3D шикарный, актёры хорошие, а сценарист достойно справился с задачей перевести дневник космонавта в художественный фильм. Well Конечно, в сценарии многое пришлось упростить, но на мой неискушённый взгляд против науки особо не грешили (за исключением одного эпизода, способ получения реактивной тяги в котором был ну очень сомнительным - здесь отличие от книги). В общем, приятно видеть, что Голливуд может производить не только боевики и комиксоиды, но и фильмы, в которых есть научный прогресс и борьба человеческого разума со слепой стихией.
Моя оценка - 8 из 10.
Рейтинг повідомлення: 0
 
root
root (Киев) 19 жовтня 2015 15:04
Гость 19 октября 2015 14:43
Когда кончается премьера в Украине?
Премьера давно уже закончилась
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 19 жовтня 2015 14:43
Когда кончается премьера в Украине?
Рейтинг повідомлення: 0
 
nelia
nelia (Киев) 13 жовтня 2015 18:38
Хороший фільм, мені дуже сподобався, книжки, нажаль, не читала, але впевнена, що вона б мені теж сподобалася.)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 13 жовтня 2015 13:41
Очень понравился, хороший фильм. но с ребенком я бы не пошла на такое.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw