Фільм Учень чародія (2010)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Учень чародія
 
Учень чародія
The Sorcerer's Apprentice
Рік: 2010
Країна: США
Режисери: Джон Тартлтауб
Студія: Walt Disney Pictures
Жанр: бойовик, драма, пригоди, фентезі
Бюджет: 150 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 22.07.2010
Прем’єра (у світі): 14.07.2010
Тривалість: 111 хв
Рейтинг IMDB:    Учень чародія
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.04 / 10 Голосів: 30
Опис фільму Учень чародія
 

Дейв — студент коледжу, який намагається скласти іспити по фізиці і призначити побачення дівчині своєї мрії Бекі. Раптово в його життя вривається ексцентричний Бальтазар Блейк. З'ясовується, що Бальтазар — могутній чарівник, який довгий час шукав людину рівну або перевершуючу по силі його самого.

Коли давній ворог Бальтазара, Максим Хорват загрожує не лише знищити Блейка, але і зруйнувати весь Нью-Йорк, Бальтазар береться вчити Дейва науці і мистецтву чаклунства. Несхожим один на одного чарівникам належить разом зупинити сили зла. Дейву знадобиться вся його мужність, щоб пережити вчення, врятувати місто і звільнити дівчину, оскільки тепер він — Учень Чародія.

БАЛЬТАЗАР БЛЕЙК (Ніколас Кейдж) чародій, учень Мерліна. Більше 1000 років по всій землі він шукав того, хто є перевтіленням могутнього Мерліна і володіє його магічною силою. Коли Бальтазар знаходить його в 10-річному Дейві Статлері, той не зовсім радісно сприймає новину, що він є учнем чаклуна. “Знайти уособлення Мерліна є для Бальтазара своєрідною подорожжю, і відстань неважлива, - говорить Кейдж. – Відносини між Бальтазаром і Дейвом нагадують стосунки між батьком і дитиною. Те, що Дейв перевтілення Мерліна стає ясно, коли хлопець надягає перстень у вигляді дракона і той йому підходить. Мій герой прагне направляти Дейва, тренувати його для великої мети. Але для Дейва це занадто, коли хтось з’являється в його житті, говорить, що він є наступником Мерліна і разом вони повинні врятувати світ. Якщо б ви були на місці Дейва, то сказали б Бальтазару, що він просто схиблений дядько”.

ДЕЙВ СТАТЛЕР (Джей Барушел) придуркуватий підліток-фізик, якому не вистачає впевненості в собі, популярності серед дівчат і навіть серед своїх друзів-студентів. Коли йому було 10 років, із Дейвом стався страшний випадок під час його знайомства з Бальтазаром Блейком у дивному антикварному магазині. Йому дали перстень у вигляді дракона, який ожив у нього на руці, і сказали, що свого часу він стане дуже могутнім чаклуном. А потім він стає свідком битви Бальтазара з іншим чаклуном на ім’я Максим Хорват. Дейв прагне забути все, що він бачив і вважати, що це йому наснилося, аж доки через 10 років Бальтазар і Максим знову з’являються в його житті і примушують прийняти свою долю, яку він волів би не знати! “Дейв є сам собі найзлішим ворогом, постійним нагадування про свою нікчемність, - говорить Барушел. – Він хоче забути той страшний випадок в антикварній лавці, де зустрів Бальтазара і Максима. Своє життя він присвятив фізиці. Коли він знову стикається з Бальтазаром, той говорить, що фізика неспроста дається йому так легко, тому що хоча ілюзія і магія зовсім різні речі, але магія і наука – це одна й та сама річ”.

МАКСИМ ХОРВАТ (Альфред Моліна) був, разом з Бальтазаром і Веронікою, послідовником Мерліна, і більше тисячі років тому спрямовував свої сили на добро. Але його і Блейка кохання до Вероніки розділило друзів і Максим став союзником зловісної Моргани, яка вбила Мерліна і прагне захопити весь світ під свою владу. Він бився з Бальтазаром протягом багатьох століть і от їхній конфлікт продовжується в сучасному Нью-Йорку. “В «Учні чаклуна» місія Хорвата – домінування над світом, - говорить Моліна. – Суперництво Бальтазара і Хорвата триває тисячоліття. Бальтазар використовує магію на благо для людства. А Хорват – навпаки. Це битва між добром і злом. Хорват – елегантний, гарно вдягнений, класичний злодій з хорошими манерами, але смертельно небезпечний”.

БЕКІ БАРНЗ (Тереза Палмер) – студентка університету, де навчається Дейв, вона протягом 10 років була об’єктом його симпатії. Вона працює ді-джеєм на радіо в коледжі, обожнює музику, а от пристрасть до фізики її оминула. Дейв пропонує їй допомогу в навчанні, і вона радо її приймає, навіть не підозрюючи, що Дейв учень чаклуна і дружити з ним не зовсім безпечно для життя. “Бекі завжди вважала Дейва кимось більшим, ніж просто другом, - говорить Палмер. – Але він завжди не виправдовував її сподівань. Вони зустрічаються в університеті через 10 років, і між ними виникає іскра”.

ВЕРОНІКА (Моніка Белуччі) – чаклунка, в яку по щастю закоханий Бальтазар Блейк, і по нещастю – Максим Хорват. “Бальтазар і Вероніка готові зробити все задля їхнього кохання, - розповідає Белуччі. – І в той же час вони обидва є бійцями. Хорват, який так само, як і вони, був послідовником Мерліна, теж закоханий у Вероніку. Але вона відхиляє його через Бальтазара і через те, що він зрадив їх заради Моргани. Це красива і могутня історія про кохання, зраду і помсту”.

ДРЕЙК СТОУН (Тобі Кебелл) – ілюзіоніст, який вдягається під панка, насправді він є чаклуном, послідовником Моргани і помічником Хорвата у боротьбі проти Бальтазара Блейка і Дейва Статлера. Він сценічний виконавець із зірковою хворобою, він сам є своїм найбільшим фаном. “Дрейк Стоун хоче заробити багато грошей, стати популярним і цілувати багато гарних дівчат – саме тому я зголосився на цю роль, - говорить Тобі Кебелл. – Той факт, що Дрейк чаклун, який має містичні сили, дуже сподобався мені. Я знав, що мені доведеться робити блискавичні кулі руками і ганяти на Феррарі по Таймз Сквер. Дрейк Стоун придурок – завжди цікаво грати таку роль, більше, ніж бути таким насправді!”

БЕННЕТ (Омар Бенсон Міллер) сусід по кімнаті Дейва, він також студент-фізик, і гарний друг, який прагне розтормошити Дейва трохи, щоб той забув про свою нікчемність і почав жити. Міллер розповідає: “Беннет не тільки сусід Дейва по кімнаті, він його мотиватор. Беннет намагається змусити Дейва бути більш розкутим, більш рішучим в житті. Якщо йому подобається дівчина, він повинен щось робити, щоб її дістати. Якщо він вважає, що повинен щось зробити в житті, не потрібно боятися цього, треба взяти і зробити”.

МАЛИЙ ДЕЙВ (Джейк Черрі) невпевнений в собі, наляканий 10-річний хлопчик, закоханий в свою однокласницю Бекі Барнз, який не знає, що робити із своїми почуттями. Випадково він опиняється в антикварному магазині, зустрічає там Бальтазара Блейка і дізнається, що одного дня стане могутнім чаклуном. “Дейв дуже невпевнений в собі, незграбний; він дурко, але дурко, який вам сподобається”, - говорить Черрі.

САН ЛОК (Грегорі Ву) – стародавній, але молодий на вигляд, могутній китайський чаклун, послідовник Моргани. Коли його вивільняють з Грімхолда, Сан Лок спустошує Чайнатаун під час карнавалу за допомогою вогнедихаючого дракона, якого він оживляє. “Сан Лок протягом багатьох тисячоліть знаходився в маленькому контейнері, і коли він вивільняється, то він дуже, дуже розлючений”, - розповідає Ву.

ЕБІГЕЙЛ ВІЛЬЯМС (Ніколь Ехінгер) маленька чаклунка, союзниця Моргани, яку у 17му сторіччі звинуватили в тому, що вона відьма... ну, насправді вона такою і є. В своєму пуританському чорно-білому одязі Ебігейл виглядає втіленням невинності… але її зовнішність оманлива. “Моя героїня – зла чаклунка, яка викрадає Бекі на прохання Максима Хорвата після того, як її вивільнили з Грімхолда”, - говорить Ехінгер.

 
Трейлер до фільму Учень чародія
Фільм Учень чародія дивитися онлайн

Рецензії на фільм Учень чародія
Додати рецензію
 
Не успели зрители отойти (а критики – истечь желчью) от шьямалановского прорыва в мир детского блокбастера, как на поле боя выдвинулся некто Джон Тертелтауб. У этого человека длинная и мучительная история болезни взаимоотношений с всемирно известной студией Walt Disney Pictures. И эта история осложнена абсцессом в виде замечательного киноменеджера Джерри... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 26 грудня 2010 21:02
Фильм интересный мне понравился))))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 серпня 2010 20:05
Фильм классный!!! Понравился всей моей семье и друзьям))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 серпня 2010 12:31
Да, сюжет предсказуемый, немного для детей, но после просмотра фильма остаются очень приятные эмоции.Можно хотя бы иногда вернуться в сказочный мир дества и волшебства...
Фильм очень хороший: звук, спецефекты, качество, юмор, актеры - номер один, одним словом супер.
Для тех, кто думает - смотреть или не смотреть - смотрите. Хотя бы ради Николаса Кейджа, который в этом фильме просто восхитительный.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 16 серпня 2010 16:35
ааааа о ужас....это издевательство над людями...ахтунг 0 из 10
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 14 серпня 2010 19:51
фильм для возрастной категории от 14 до 18 лет, можно просто заснуть, все можно предугадать в начале фильма, не пойму как Николос Кейдж согласился на етот сценарий....
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость Андрэ.
Гость Андрэ. 13 серпня 2010 09:06
Нижеизложенное - для divine.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость Андрэ
Гость Андрэ 13 серпня 2010 09:03
Юмор замечательный. Сюжет на удивление хорош, в этом плане фильм даже превысил все мои ожидания. Экшн сцены выстроены в логическую цепочку и следуют одна за другой не давая расслабится ни на минуту.
СПАСИБО за то, что ты есть!! Ты помогаешь мне не тратить зря деньги и время! Мною уже проверено, что если ты ставишь фильму 10, то идти на него не стоит)))) Думаю, многие со мной согласны.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Таня
Таня 02 серпня 2010 15:07
Отличная добрая, юморная, красивая, динамичная сказка. Особенно понравится мальчишкам школьного возраста. Желающим напрячь мозги или попугаться просьба не беспокоиться. Взрослой тёте понравились красивые картинки, некровавое действо и юмор - хорошо провела время. Создатели как будто говорят: смотрите, вот у нас рояль в кустах, смотрите-смотрите, а как вам такой штамп?Well скучно не было ни на минуту, даже сетиментальной патетики, как по мне, в меру
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 серпня 2010 14:15
Сегодня с женой ходили на этот фильм. Можем сказать так: "Кино для старшего и младшего детсадовского возраста".
Рейтинг повідомлення: 0
 
kiravm
kiravm (Киев) 01 серпня 2010 10:25
фильм детский. сюжет должен быть простым.
спецэффектов много - фильм для современных детей. если осталяет по себе легкую улыбку - значит, вполне удался Well
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw