Фільм Тіні незабутих предків (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Тіні незабутих предків
 
Тіні незабутих предків
Тіні незабутих предків
Рік: 2013
Країна: Україна
Режисери: Любомир Левицький
Студія: Suspense Films
Жанр: комедія, містика, пригоди
Бюджет: 0.88 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 14.11.2013
Прем’єра (у світі): 13.11.2013
Тривалість: 120 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 614 471 грн.
Рейтинг IMDB:    Тіні незабутих предків

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.24 / 10 Голосів: 419
Опис фільму Тіні незабутих предків
 

Стовідсотковий український хоррор. Коли Іван краде з колекції рідного університету артефакт (згарда), він не підозрює, чим це загрожує. На тілах його друзів з'являються дивні символи, які дуже схожі на ті, що зображені на згарді. Як потім розповів хлопцям один дивакуватий викладач, вони знайшли печатку. Печатку, яка стримує древнє зло, що ось-ось тепер має їх вбити. І єдиний вихід це поїздка в Карпати, де їм допоможе останній нащадок мольфара.

"Тіні незабутих предків" дійсно є істинно українським фільмом. Грають в ньому молоді люди, яких знаходили кастингом по всій Україні, розмовляють вони теж чистою українською мовою. Та й основа сюжету знову таки обертається навколо гуцульського язичницького оберегу "згарди". Для вітчизняного глядача Любомир Левицький, режисер "Тіней незабутих предків", знайомий по фільму "Штольня", який хлопець зняв в 2006 році, і який вважається першим українським фільмом жахів. Сама назва фільм, ніяк не пов'язане з фільмом Сергія Параджанова на, знятого за повістю Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Хоча, як зізнався в одному з інтерв'ю Любомир Левицький, на створення фільму його надихнуло саме недавнє прочитання книги. Зйомки стрічки проходили частково на території національного чернівецького університету імені Юрія Федьковича, частково на природі Карпат. Для того, що б кінокартину потім не соромно було показати й закордоном, у якості головного оператора було вирішено взяти Марка Еверлі, який був учасником головної команди, що знімала американську сагу "Сутінки".

 
Трейлер до фільму Тіні незабутих предків
Фільм Тіні незабутих предків дивитися онлайн

Рецензії на фільм Тіні незабутих предків
Додати рецензію
 
Його робота №5 PavelChap, 29 жовтня 2017
Містична історія на основі карпатських легенд про мольфарів та злих гірських духів, в головній ролі Дмитро Ступка. Проживання Левицького в Америці помітно відобразилося на його творчості. Як і в «селфіпаті», насіння американщини було засіяно в родючому українському чорноземі та добряче здобрене місцевим акторським гумусом. Роль типового американського «калледжа» епічно зіграв Чернівецький... Детальніше
 
ЛЮБОВЬ И ПОРНО Студент-ботан Ваня по кличке Воланчик (Дмитрий Ступка) обладает феноменальной памятью и сохнет от любви к красавице Анжеле (Алена Мусиенко, дебют). Но у нее есть парень, спортсмен Артур (Богдан Юсипчук, «Страсти по Чапаю») — любитель заняться сексом в туалете общаги с ее подружками (начало процесса покажут). Анжеле доложат, и... Детальніше
 
Вода камень точит? Алексей Першко, 13 листопада 2013
Режиссер Любомир Левицкий в новейшей истории украинского кинематографа уникален хотя бы тем, что все его полнометражные фильмы побывали в широком прокате. Другое дело – с каким результатом, но кажется, что его новый фильм «Тени незабытых предков» вполне может стать если не первой, то второй ласточкой рождения в Украине кино, воспринимаемого... Детальніше
 
Всі рецензії
 
Коментарі
 
Ім’я
16 грудня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 21 червня 2017 21:58
красиво написал
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 квітня 2016 05:40
Посмотрел на мегого , прикольный.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 листопада 2015 13:41
Посмотреть нельзя - скачать тоже, видимо такая мерзость получилась, что никому на фик не нужна
Рейтинг повідомлення: -1
 
Оленочка
Оленочка 10 липня 2015 21:12
Ганьба: поганий сценарій, все задовго (діалоги, сама фабула, навіть бійки) - бракує динаміки, Америкою тхне з усіх кадрів - і... Це не студенти наших вузів. Максимум - герої фільму ПТУшники! ЖЖЖЖАХ!
Але актори грали гарно.
Риторичне питання: чому у фільми лише красуні? ;) Якась патологія! ;)  Левицький ненавидить звичайних дівчат? ;))))))))))
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гість
Гість 01 червня 2015 21:04
Цей фільм абсолютно не вартий уваги. Сюжет - примітивний, гра акторів - убога, що мав автор на меті - не зрозуміло. Хоча це не комедія, але дивитися останні сцени без сміху - неможливо. Сподіваюся, що це був лише перший щабель на шляху українського кіно. Принаймні, я погоджуся сприймати цей філь тільки так.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 30 травня 2015 19:34
Де фильм?!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Роман
Роман 24 березня 2015 14:32
Кращий український фільм
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 02 лютого 2015 17:08
You russian bot and troll
Рейтинг повідомлення: 0
 
я
я 01 лютого 2015 13:54
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 15 січня 2015 00:52
15 хвилин витримав. Цікаво а за які шиші знімали цю парнуху????
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw