Фільм Один король - одна Франція


Un peuple et son roi
Рік:  2018
Країна:  Франція, Бельгія
Режисери:  П'єр Шоллер
Студія:  Studio Canal, France 3 Cinéma, Canal+
Жанр:  драма
Прем’єра (в Україні):  04.04.2019
Прем’єра (у світі):  07.09.2018
Тривалість:  121 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Артхаус Tрафік
Бокс-офіс:  237 536 грн.
Рейтинг IMDB:  5.90/10 (Голосів: 1 104)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 23

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 38% відвідувачів

Опис фільму Один король - одна Франція

 "Свобода рівність братерство". Саме під таким гаслом пройшла Велика французька революція – одна з найважливіших подій в історії Франції й усього світу. У 1789 році весь світ сколихнуло взяття Бастилії. Люди почали розуміти, що у них є права, що вони не повинні бути рабами в руках держави. Тоді, коли все валиться, коли старий лад змінюється чимось абсолютно новим, кожна людина буде стояти за себе та за своїх рідних. Ми побачимо всі ці події очима однієї закоханої пари – Базиля та Франсуази. Їхня спільна доля безпосередньо залежить від усього того, що відбувається навколо – як і доля цілої Франції.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Фільм Один король - одна Франція Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Один король - одна Франція

01 лютого 2019
Именно так в оригинале называется лента Пьера Шоллера, показанная в рамках «Вечеров французского кино», которые начались в Киеве и вскоре проедутся по многим городам нашей страны. В нашем прокате (а картина выйдет в широкий прокат в апреле) она называется «Один король – одна Франция», и после просмотра как-то трудно проникнуть... Детальніше
Алексей ПершкоІм’я:
24 січня 2021
Ваш коментар
gkbang
gkbang (Киев) 07 лютого 2019 08:26
0

Тим, хто був на Майдані 2013-2014 років фільм може видатися порядно недолугим, адже, на відміну від нас, режисер в своєму житті справжньої революції не бачив, її енергії не відчув. На загал же, любителям історичних драм подивитися стрічку можна. Зважайте, що епічні події тут проілюстровано переважно досить камерними сценами. Пригадуєте, як 1 грудня 2013 весь Київ вщент заполонили демонстранти і людському морю не було кінця. Ось. А тепер уявіть, якщо камеру було поставити десь в районі Золотих воріт і саме таким чином намагатися передати масштаб події. Десь так знято цю стрічку.
.

Схожі фільми