Фільм Щось у повітрі (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Щось у повітрі
 
Щось у повітрі
Après mai
Рік: 2012
Країна: Франція
Режисери: Олів'є Ассаяс
Студія: France 3 Cinéma
Жанр: драма
Прем’єра (в Україні): 13.06.2013
Прем’єра (у світі): 03.09.2012
Тривалість: 122 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Другое кино
Рейтинг IMDB: 6.40/10 (Голосів: 3 866)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.44 / 10 Голосів: 14
Опис фільму Щось у повітрі
 

Напівавтобіографічна стрічка про революцію у Франції в 70-х роках, коли молодь виступала за звільнення студентів. Головний герой, молодий художник на ім'я Жиль, теж всіма силами рветься в бій, щоб допомогти своїм друзям. Він тільки закінчив школу, захоплюється малюванням і музикою, але солідарність і молодість волають до бунту. У цей же період він зустрічає дівчину і між ними щось пробігло. Тепер Жиль розривається, не знаючи залишитися на стороні мистецтва або брати участь у радикальних протестах.

Як вже було сказано в описі сюжетної лінії вище, даний фільм в якійсь мірі став автобіографічним для Олів'є Ассайаса. Він народився в 1955 році і якраз застав у Франції ті події, про які й розповідає стрічка"Щось у повітрі". Однак Жиль, зіграний Клеманом Метейе, це не зовсім "двійник", втілення Ассайаса. Це скоріше точка зору людини, яка була у гущі подій і зняла згодом про них фільм. Більшість молодих акторів перших ролей, не рахуючи Лоли Кретон, вперше знімалися в кіно. Олів'є Ассайас не новачок у створенні кіно. Він сценарист і режисер, який знімає кіно за своїми ж історіям. "Щось у повітрі" став для режисера одним з найбільш інтелектуальних і естетично витриманих фільмів. За це стрічка і отримала в 2012 році на Венеціанському кінофестивалі Золоті Озелла за кращий сценарій і Приз фонду Міммо Ротелла. А крім того, "Щось в повітрі" був одним з номінантів на Золотого лева. Загальний настрій фільму в якійсь мірі перегукується з "Мрійниками" (2003) Бернардо Бертолуччі.

 
Трейлер до фільму Щось у повітрі
Фільм Щось у повітрі Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Щось у повітрі
Додати рецензію
 
Ода молодости Алексей Першко, 10 червня 2013
Если верить анонсу к новому фильму живого классика (а в этом уже не приходится сомневаться) Оливье Ассаяса «Что-то в воздухе», то лента эта автобиографична. Но раз здесь есть персонажи, актеры их играющие и вымысел, можем ли мы говорить об автобиграфичности? «Что-то в воздухе» - это скорее воссоздание молодости режиссера. А если... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
24 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw