Фільм Дівчина з Данії


The Danish Girl
Рік:  2015
Країна:  США, Великобританія, Німеччина
Режисери:  Том Гупер
Студія:  Universal Pictures
Жанр:  біографія, драма, мелодрама
Бюджет:  25 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  21.01.2016
Прем’єра (у світі):  05.09.2015
Тривалість:  119 хв
Вікові обмеження (років):  18
Дистриб’ютор:  B&H
Бокс-офіс:  1 207 267 грн.
Рейтинг IMDB:  7.10/10 (Голосів: 173 661)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 65

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 79% відвідувачів

Опис фільму Дівчина з Данії

Події відбуваються у Копенгагені, на початку 20-их років ХХ століття. Відома ілюстратор і художник Герда Вегенер іноді просить свого чоловіка, Ейнара, позувати їй як жіноча модель. Внаслідок популярності цих картин, художниця вирішує продовжувати малювати Вегенера, перетворюючи його на жінку. Ейнар, у свою чергу, захоплюється своїм новим образом. Йому подобається, як він виглядає, і поступово модель перетворюється на саму себе - на Лілі Ельбе. Ейнар Вегенер стає першою в історії людиною, яка зважилася на операцію зі зміни статі. І хоча спочатку Герда не могла прийняти змін чоловіка, вона знайшла у собі сили для підтримки нового життя Лілі Ельбе.

Детальніше

Фільм Дівчина з Данії Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Дівчина з Данії

20 січня 2016
Когда я впервые увидел трейлер этой картины, то во мне забрезжили сразу два ощущения: это будет бомба и бедный-бедный Лео. После просмотра эти предчувствия несколько видоизменились и расширились, а у ДиКаприо (в моих кинокритических глазах) даже появился шанс, о чем и пойдет речь ниже. Почему бомба? Начнем, как говорится, складывать ананасы... Детальніше
smaga

19 січня 2016
Новые времена рождают новых героев. Уже никому неинтересны брутальные персонажи Курта Рассела, компьютерные растяжки от "Нео"-Ривза либо харизматические "весельчаки", вроде "Мэверика" Гибсона. Все это бесследно растаяло в далеком прошлом и покрылось пеплом забвения. Сейчас спрос на другое и других: женщина с бородой, страдающий нетрадиционал или вот - первая в мире... Детальніше
КсерксІм’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 17 листопада 2016 05:50
0
Жила себе извращенка и от скуки превратила своего муженька в транса. Через 20 минут выключила. Я не против госмосексуалистов, но когда это провокация, любопытство и просто мода..((( еще и стоит в ссылке фильмов о художниках! НЕ интерсно и мерзко.
.
Гість
Гість 01 лютого 2016 09:15
0
Дуже хороший фільм. Гарно знятий. Актор один з реальних претендентів на оскар, може і було певне перегравання у другій частині картини, та все-одно сильно.
.
Гість
Гість 23 січня 2016 19:22
0
Шикарне кіно! Змістовне,емоційне,не для всіх умів звичайно.делікатно розкрита тема.природа теж іноді робить помилки і людина сама вирішує приймати іх чи виправляти.кожен має право жити так як хоче бути тим ким хоче,жити з тим з ким хоче і ніхто не має права людину за це засуджувати.
.

Схожі фільми