Фільм Астрал. Частина 2 (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Астрал. Частина 2
 
Астрал. Частина 2
Insidious: Chapter 2 / Астрал: Глава 2
Рік: 2013
Країна: США
Режисери: Джеймс Ван
Студія: Sony Pictures Entertainment
Жанр: містика, трилер, жахи
Бюджет: 5 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 14.11.2013
Прем’єра (у світі): 13.09.2013
Тривалість: 110 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 382 719 грн.
Рейтинг IMDB:    Астрал. Частина 2
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.20 / 10 Голосів: 17
Опис фільму Астрал. Частина 2
 

Події фільму повертаються до сім'ї Ламберт, які два роки тому пережили події, суть яких пояснити дуже складно. Здавалося б все залишилося в минулому і життя цих людей налагодилася, погане позаду. Тільки от як виявилося, духи вважають інакше. З Джошем Ламберту, батьком сімейства, коїться щось недобре, в його голові звучать якісь голоси. Рішення знайти проблему заводить чоловіка в розслідування, яке розкриє деякі епізоди його минулого... Проблеми з надприродними силами призводять до нової боротьби з привидом, який не має наміру відступати.

Стрічка стала прямим продовженням першого фільму, який вийшов на екрани кіно в 2010 році, забравши крім режисера все той же акторський склад і пройшовши в прокаті навіть трохи краще першого фільму. Головним розходженням стало те, що сіквел був знятий ближче до жанру трилерів з елементами розслідування, що додало йому трохи іншого відтінку. Про продовження стали говорити весною 2011 року, у чому однаково були зацікавлені як сам режисер Джеймс Ван, так і продюсер Джейсон Блум, які не запускали проект, поки до нього знову не долучився сценарист Лі Воннел. Композитором фільму став Джозеф Бішоп, з яким Джеймс Ван перед сіквелом попрацював над фільмом "Закляття".

На зйомки фільму "Астрал 2: Глава 2" пішло всього 26 днів і проходили вони на території Лос-Анджелеса. В якості основних локацій виступали історичне маєток у Хайленд-Парку і лікарня Linda Vista Community Hospital. Остання якраз і зайняла велику кількість підсумкового хронометражу. У лікарні знімали як події нашого часу, так і флешбеки, що було розподілено на два окремих поверху. Крім того, в госпіталі обладнали поліцейську ділянку і деякі житлові кімнати сімейства Ламбертів.

 
Трейлер до фільму Астрал. Частина 2
Фільм Астрал. Частина 2 дивитися онлайн

Рецензії на фільм Астрал. Частина 2
Додати рецензію
 
Подделка. Часть 2 Юрий Шевченко, 18 листопада 2013
Малайзийскому режиссеру Джеймсу Вану, как известно, надоело снимать ужасы. Следующей его работой станет седьмая часть "Форсажа", где главным злом станут вовсе не демоны, бесы и призраки, а Джейсон Стетхэм. "Астрал. Часть вторая", судя по всему, должен быть прощальным аккордом Вана как хоррормейкера - если это так, то Джеймсу лучше передумать.... Детальніше
 
Полный астрал Ксеркс, 29 жовтня 2013
Джеймс Ван несмотря на свой отнюдь не ветхозаветный возраст не зря считается "Спешл Ваном" жанра, легкомысленно называемого в народе "ужастик". На сей раз он порадует (враз напомнив знаменитую поговорку "радости полные штаны") нас продолжением быстро ставшего чуть ли не культовым "Астрала", снятого тремя годами ранее. Используя... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Танюша
Танюша 29 листопада 2013 19:20
а когда фильм выйдет он в кинотеатре вы не знаете???
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 18 листопада 2013 17:54
Класс я очень хочу пойти
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 15 листопада 2013 20:52
Это самый тупой ужастик который я видела в жизни!Я всем советую не ходить на этот фильм, просто тупо тратить время и деньги!
Рейтинг повідомлення: -1
 
Robocop
Robocop (Киев) 13 листопада 2013 15:11
чекаю...))
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 13 листопада 2013 10:27
Очередная шаблонная хрень
Рейтинг повідомлення: -1
 
Схожі фільми
 fk tw