Фільм Порятунок містера Бенкса (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Порятунок містера Бенкса
 
Порятунок містера Бенкса
Saving Mr. Banks / Спасти мистера Бэнкса
Рік: 2013
Країна: США, Великобританія, Австралія
Режисери: Джон Лі Хенкок
Студія: Walt Disney Pictures
Жанр: комедія, сімейний
Бюджет: 35 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 02.01.2014
Прем’єра (у світі): 20.10.2013
Тривалість: 125 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 49 093 грн.
Рейтинг IMDB:    Порятунок містера Бенкса
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.20 / 10 Голосів: 5
Опис фільму Порятунок містера Бенкса
 

Мері Поппінс, ця сувора дама з парасолькою, яка однак знайде спосіб розвеселити дітей, за якими її треба доглядати. Але ж мало хто знає, що за всім тим чарами, які оточували її, криється цілком реальна історія... Коли Уолт Дісней збирається перенести історію Памели Треверс про Мері Поппінс на великий екран, жінка не дуже-то задоволена тим, у що це обіцяє перетворитися. Письменниця вносить всілякі редагування, що ставить проект під загрозу. Проте великі режисер і письменниця знаходять спільну мову тоді, коли чоловік уже втрачає надію в якийсь з перепробуваних вивертів, включаючи подорож по Діснейленду в його супроводі.

Зелене світло було дано фільму в 2011 році, у місяці листопаді самим директором студії Disney Шоном Бейлі. Том Хенкс був запрошений на участь в проект одним з перших, при цьому сам актор був тільки радий прийняти запрошення. Спеціально для ролі він зустрічався з деякими родичами цієї великої людини, включаючи його доньку Діану. Крім того цікавий факт, що сам актор є далеким родичем Уолта Діснея.

На роль Памели Треверс спочатку планувалося взяти Меріл Стріп, але на увазі фінансових негараздів, студія відмовилася від її кандидатури і запросили Емму Томпсон.

Спроби Уолта Діснея домогтися екранізації книги "Мері Поппінс" тривали близько двадцяти років. Письменниця дійсно не дуже хотіла, щоб її книга перейшла на екран. Зокрема сумніви жінки підживлював той факт, що Disney до того моменту ще не займався виробництвом фільмів, тільки анімаційних мультфільмів. Що до самого фільму "Врятувати містера Бенкса", то ще до покупки студією Walt Disney Pictures сценарій Келлі Марсел входив на момент 2011 року в Чорний список сценаріїв. При цьому поки ще не існує фільму про Уолта Діснея, який хоча б якось був наближений до широкого прокату. Після виходу 14 грудня 2013 в локальний прокат на території США, "Врятувати містера Бенкса" відразу ж увійшов в десятку фаворитів на номінацію премії Оскар.

 
Трейлер до фільму Порятунок містера Бенкса
Фільм Порятунок містера Бенкса дивитися онлайн

Рецензії на фільм Порятунок містера Бенкса
Додати рецензію
 
Унесенная ветром Ксеркс, 16 лютого 2014
Блестящий "фильм о фильме", главная сила которого даже не великолепный ансамбль актеров, первоклассно справляющихся с образами своих персонажей, не ладный, крепкий сценарий, в котором как никогда уместны флэшбэки, вносящие свою лирическую нотку, не крепкая режиссура Джона Ли Хэнкока, сумевшего собрать воедино весь имеющийся материал, умело ... Детальніше
 
Канонизация Диснея Алексей Першко, 31 грудня 2013
«Спасение мистера Бэнкса» - из того разряда фильмов, о которых отзываться негативно как-то вроде и не с руки: и выпускается он под Новый Год в качестве семейного развлечения, и снят он красочно, и история, рассказанная в нем, крайне трогательна, и актеры играют выше всяких похвал. Но принять эту ленту за... Детальніше
 
История Мери Попинс Elen Voynova, 22 грудня 2013
Эта история снята на реальных событиях из жизни писательницы и непосредственно её работы со студией Диснея. Впервые Уолт предложил создать фильм по мотивам книги Памелы Трэверс «Мери Попинс» в 1938 году, но лишь в 1961 начались переговоры относительно сценария. Дело в том, что ранее Дисней пообещал своим дочерям снять фильм взяв... Детальніше
 
Всі рецензії
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 11 січня 2014 20:26
Привет. Фильм понравился. Игра актеров достойна выдвижения на оскар. Но фильм не комедия и не семейный. Детям будет не интересно. Фильм не о Мери Поппинс а о авторе книги о Мери Поппинс. Это история больше о том что автор вложила в свои книги. Фильм драматичный и немного печальный о сложном детстве главных героев. Фильм на 8 баллов (если рассматривать его как драму а не как комедию).
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 січня 2014 22:02
Потерянное время и деньги. Мэри Поппинс - это завлекаловка, она  только раз трусила коврить, какая-то дурня. Полный отстой. Сюжет - маразм пожилой  старушки, вспоминающей свое  детство . А мистер Бэнкс - какое спасение???
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 05 січня 2014 14:46
хороший фильм, молодежь 15-17 лет сбегали на половине фильма, оставшиеся зрители аплодировали в финале. Это неновогодний фильм и здесь в отличие от Елок, хочется думать и сопереживать героям. Для семейно ориентированных реккомендован к просмотру!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 02 січня 2014 20:49
Фильм отстой. Слов нет
Рейтинг повідомлення: 0
 
какой же я гость?
какой же я гость? 02 січня 2014 18:10
выложите его на этот сайт , плиз , если будет возможность =)
Рейтинг повідомлення: 0
 
какой же я гость?
какой же я гость? 02 січня 2014 18:08
а в кривом роге в киношках нет пока этого фильма для просмотра ( только трейлеры
Рейтинг повідомлення: 0
 
какой же я гость?
какой же я гость? 02 січня 2014 18:08
а в кривом роге в киношках нет пока этого фильма для просмотра ( только трейлеры
Рейтинг повідомлення: 0
 
root
root (Киев) 23 грудня 2013 10:55
Гость 23 декабря 2013 09:30
ребята-рецензенты, а где ж Вы уже фильм успели то посмотреть, а?
Уже был пресс-показ
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 грудня 2013 09:30
ребята-рецензенты, а где ж Вы уже фильм успели то посмотреть, а?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw