Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис (2016)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис
 
Люди Ікс: Апокаліпсис 3D
X-Men: Apocalypse / X-Men: First Class 3
Рік: 2016
Країна: США
Режисери: Брайан Сінґер
Студія: 20th Century Fox
Жанр: пригоди, фантастика, фентезі, екшн
Прем’єра (в Україні): 19.05.2016
Прем’єра (у світі): 19.05.2016
Тривалість: 135 хв
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 22 220 619 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.60 / 10 Голосів: 194
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Люди Ікс: Апокаліпсис
 

Цього разу загону молодих мутантів належить битися з новим, більш сильним суперником, який називає себе Апокаліпсисом. Це перший мутант, що володіє колосальною силою і якому поклонялися в стародавньому Єгипті. Прокинувшись після тисячолітнього сну, безсмертний Апокаліпсис розчаровується в новому світі і вирішує його змінити. В якості помічників він обирає чотирьох мутантів, завдання яких перетворити наш світ на руїни. Однак Чарльз Ксавьє не може допустити, щоб подібне трапилося, навіть не дивлячись на ставлення звичайних людей до таких, як він.

Про роботу над продовженням історії про молодих мутантів було заявлено в грудні 2013 року. Тоді ж стало відомо, що фільм стане завершенням трилогії, а головним антагоністом буде Апокаліпсис. А сам сюжет покаже молодих Циклопа, Джин Грей, Шторм і Нічного Змія, що фігурують у старій трилогії про Людей Ікс. Як підзаголовок спочатку розглядався варіант "Ера Апокаліпсису". Але в підсумку його скоротили, щоб уникнути порівняння із стрічками "Месники: Ера Альтрона" і "Трансформери: Ера вимирання".

На першому етапі пошуків акторів для кінокоміксу "Люди Ікс: Апокаліпсис" роль ватажка чотирьох вершників була запропонована Тому Харді ("Божевільний Макс: Дорога люті") та Ідрису Ельбі ("Лютер"). Однак персонаж в результаті дістався Оскару Айзеку, який на цей момент став затребуваним актором в Голлівуді.

Працюючи над стрічкою "Люди Ікс: Апокаліпсис" Брайан Сінгер став першим, хто займав пост режисера однієї серії кінокоміксів чотири рази. До цього рекордсменом був Крістофер Нолан, який зняв три фільми про Бетмена. Для Х'ю Джекмана роль Росомахи в цьому фільмі стане передостанньою у всесвіті Людей Ікс.

 
Трейлер до фільму Люди Ікс: Апокаліпсис
Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Люди Ікс: Апокаліпсис
Додати рецензію
 
Притяжения больше нет?.. Ксеркс, 31 травня 2016
"Люди Икс: Апокалипсис 3D" Чой-то всех так на Египет потянуло, а?! Вот и Брайан Сингер туда же: откуда бы это мог появиться "самый главный мутант всех времен и народов", должный привести людей в священный трепет, мутантов - в разброд и шатание меж собою, а Землю - к очередному "апокалипсису"?.. Фантазии... Детальніше
 
50 відтінків синього Ярослав Зубченко, 26 травня 2016
У далекому 2000-му році «Люди-Ікс» Браяна Сінгера почали нову еру для комікс-екранізацій. Першу діалогію дехто досі вважає найкращими фільмами у жанрі. Саме тут почав свій зірковий шлях Х’ю Джекман, саме тут супергерої почали піднімати проблеми суспільного неприйняття, ксенофобії, самотності (не нагадує центральний конфлікт головних фільмів від DC та Marvel у... Детальніше
 
Синее мельтешение smaga, 20 травня 2016
Последнее время для любителей комиксов было сахарно-медовой Пасхой. Точнее ожидалось таковым, а уж кому как пришлось… Сначала вышел «Бэтмен против Супермена: На заре справедливости», от которого хотелось смущенно покашливать. Потом замечательно сбалансированная смесь пафоса и шуток «Первый Мститель: Противостояние», доставившая немало удовольствия. И вот на экранах заблестел «Люди Икс: Апокалипсис».... Детальніше
 
Всі рецензії
 
Коментарі
 
Ім’я
24 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 24 травня 2016 08:24
Фільм сподобався. Не розумію критиків Апокаліпсиса. Мутант, якому сучасники поклонялись як Богу, збирається повернути звичний стан речей. Постать холодна і зверхня, яким і має бути бог серед смертних. Переоцінив свої сили, набрав в команду непотріб, який його зрештою й зрадив.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Глядач Віталій
Глядач Віталій 23 травня 2016 08:54
Вчора з родиною пішов на кінострічку у 4-му залі к-ра Сініма Сіті.
Втратив 2,5 години.
Голосовий супровід стрічки - тільки за екранна акустика, з сюраундами не пощастило, чи то кінозал такий, чи то кіно дистриб’ютори не адаптують для глядача звукові доріжки. Одним словом не отримав від перегляду вражень, які б мали бути...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Intro_Specto
Intro_Specto (Киев) 22 травня 2016 14:28
Объективно говоря, сюжет прост до невменяемого. Поклонникам поломать голову сразу на выход - за 135 минут вы успеете словить 20 припадков эпилепсии от скуки.
Киноленту спасает только актерский состав [в основном Фассбендер и МакЭвой], - не будь их там, кассовые сборы обмельчали на безмерное количество зеленых.
Фильм ужасно затянут, при желании его можно было бы сократить до часу, элементарно вырезав напряженные лица кого-только-можно. Кроме Ерика и Чарльза, пожалуй, никто нормально не проработан по части мотивации действий и характера. [Фанаты комиксов - не в обиду, сейчас речь только о экранизации]. Главный злодей и вовсе картонный, его линия абсолютно не имеет смысла. Не понимаю, как пипл до сих пор хавает злодеев из ряда мщу-потому-что-мщу.
Из сцен впечатлила только смерть семьи Ерика [хотя опять таки непонятно, почему он убил офицеров ПОСЛЕ смерти семьи, а не до] и баснословная "Sweet Dreams". Ну и польский язык из уст Фасса.)
Подытожим: идти можно, но если вы обладаете спокойствием и терпимостью к вопросам из ряда: "какого х**а?!".
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 травня 2016 15:47
Если описать фильм двумя словами, то это "пафосный бред". Отключайте мозг, идя на фильм, не пытайтесь искать логику, а то не получите никакого удовольствия. Тем, у кого мозга исходно нет, фильм наверняка понравится.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 09 грудня 2013 20:02
Ура-ура!!!!! Вот это кинособытие года. Это будет 300-миллионный (если не больше) наиэпичнейший эпик. Злодей Апокалипсис с четырьма приспешниками, символизирующими четырёх всадников апокалипсиса. Это будет настоящая бомба!!!!! Всякие Мстители отдыхают. Как же я рад, что решил сегодня проверить, не добавилось ли чего нового в расписание. Ну прям спасибо сайту, что подняли настроение такими превосходными новостями. Уже пометил дату в календаре. И всем советую сделать то же самое!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw