Фільм Великі майстри (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Великі майстри
 
Великі майстри
Yi dai zong shi
Рік: 2012
Країна: Гонконг, Китай
Режисери: Вонг Ка-Вай
Студія: Bona International Film Group
Жанр: біографія, бойовик, драма
Прем’єра (в Україні): 30.05.2013
Прем’єра (у світі): 18.12.2012
Дистриб’ютор: УМС
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.57 / 10 Голосів: 7
Опис фільму Великі майстри
 

Фільм розповідає про останні дні Вінг Чуна, вчителя легендарного Іп Мана. Помираючий майстер передає кермо влади школою Іп Ману. Події фільму відбуваються під час японо-корейської війни, коли Іп Ман об'єднав усі школи по бойовим мистецтва, шляхом перемоги над їх головними майстрами. Верховний майстер корейської школи Гонг Ютань збирається підкорити головні школи з бойових мистецтв собі. Іп Ман вирішує оскаржити це рішення, що в підсумку призводить до консенсусу спочатку через філософський розмова, після якої послідувала бійка.

Фільм "Великі майстри" не перший фільм про великого і легендарного Іп Мана. До цього вже було знято ряд фільмів, з яких кращим вважається за 2008 рік. Майстер Іп крім свого гуманного вчинку по об'єднанню всіх шкіл Японії, відомий ще як вчитель Брюса Лі, ще однієї легендарної особистості, яка залишила слід не тільки в історії, але і в кінематографі. Крім достатньої кількості бійок, без яких просто не повинен обійтися кожен добротний фільм про цей вид мистецтва, тут також присутня і реальна історія реальних людей і подій. Для Вонга Кар-Вая це перший досвід з подібним видом кіно. Правда варто ще згадати його стрічку "Прах часу" (1994), але це скоріше мелодрама з елементами "самурайського кіно".

"Великі майстри" відкривав у лютому 2013 року Берлінський кінофестиваль. У підсумку, не дивлячись на те, що нагороди цього фестивалю обійшли стрічку стороною, її визнали багато видань і критиків. Наприклад за досить реальне відображення тимчасового шматка 30-х років, подій і постановок сцен із боями.

 
Трейлер до фільму Великі майстри
Фільм Великі майстри дивитися онлайн

Рецензії на фільм Великі майстри
Додати рецензію
 
Боевая элегия Алексей Першко, 30 травня 2013
Сняв «Великих мастеров» Вонг Карвай не только подтвердил свою репутацию одного из самых самобытных режиссеров современности, но и нашел выход из творческого тупика, в который он сам загнал себя из-за уже вошедшего в легенды перфекционизма. Мастер кун-фу Вин Чунь Ип Ман (нестареющий денди Тони Люн Ка Фай) в середине 30-х годов... Детальніше
 
Дело мастера боится Ксеркс, 21 травня 2013
Поклонники восточных единоборств и жизнерадостных фильмов детства под условным названием "чье кунг-фу лучше" (на что как бы ориентирует и само название ленты) могут быть здорово удивлены и даже ошарашены действием этой оригинальной картины, которая представляет собой экзистенциальный сплав мелодрамы, драмы социальной, боевика и густой философской закваски. Увы, в отличии от... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Андромедка
Андромедка 18 червня 2013 11:25
Фильм очень красивый, но у меня напрашивалось сравнение с порнофильмом. Все время хотелось промотать нудные диалоги между "ключевыми" сценами Well)) Битвы красивые, но больше ничего там нет. И еще - фильм очень мрачный, все в невероятно темных тонах, для меня это съело часть красоты битв.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 10 червня 2013 08:25
Не ведитесь на умные и красивые описания этого гавна. Там нет никакой борьбы за школы боевых искуств и всего такого, есть рваные куски историй разных людей на фоне китайской революции, но ни то ни другое не раскрыто вообще никак, большую часть фильма занимают бессмысленное бросание китайских пословиц или замедленные кадры китайских же антуражей. Боевых сцен 4ре на весь фильм и они почти полностью показаны в трейлере. В общем не тратьте деньги и время на этот кал, есть куда более достойные фильмы.
Рейтинг повідомлення: 0
 
toprunner
toprunner 06 червня 2013 20:34
Фільм іде в кінотеатрі Київ.
Рейтинг повідомлення: 0
 
toprunner
toprunner 06 червня 2013 20:29
Дуже красивий фільм. кіно сподобалось.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Киноманка
Киноманка 04 червня 2013 14:47
Прелестный, красивый фильм! Как всегда у Кар Вая, безупречная операторская работа.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Тарас
Тарас (Киев) 31 травня 2013 22:35
вурдалак 31.05.2013 19:43:00

сегодня был в Жовтне (пришел на 12:45)
Well
"Ех, кинути би зараз все, і махнути в Урюпінськ!"
 
вурдалак 31.05.2013 19:43:00

не было зрительского кворума. соответственно - показа.
где бы его вообще посмотреть?
Якщо не в лом пертися на Академку - можна в "Магнаті". Картинка і звук, правда, не фонтан, але там навіть для одного глядача сеанс транслюють.
Рейтинг повідомлення: 0
 
вурдалак
вурдалак (Киев) 31 травня 2013 16:43
с Ленинградом непонятка. вчера был там - показ якобы в малом зале (т.е. с DVD), но у меня по времени не выходило. к тому же пополз слух, что Ленинград его не показывает.
сегодня был в Жовтне (пришел на 12:45) - не было зрительского кворума. соответственно - показа.
где бы его вообще посмотреть?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 12 березня 2013 18:40
Для тугодумов повторяю: ФИЛЬМ ВЕЛИКИЕ МАСТЕРА НЕ ИДЕТ В "ЛЕНИНГРАДЕ"!!!!!!!!!!!! Исправьте АФИШУ... Не вводите в заблуждение посетителей сайта!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 березня 2013 07:40
Фильм "Великие мастера" не вышел в прокат... Исправьте афишу!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 07 березня 2013 14:46
Чому вказано, що фільм демонструється у кінотеатрі Ленінград, якщо він там не демонстурється?
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw