Месники врятують світ!


Рецензія на фільм: Месники
Фільм Месники

 Скептично відношусь до екранізації різноманітних коміксів та іншого попсового арту, якого так багато останнім часом на наших великих або маленьких екранах. Проте цей фільм приємно здивував. Напевно, після, все ставшою класикою, екранізації Бетмена, це найвдаліша картина цього жанру.

Герої різноманітних коміксів, зібрані до одного фільму, не тільки не заважають один одному, але й чудово взаємодіють. Окрім того, сценаристи доволі добре прописали характери та портрети як героїв, так і антигероїв. Тому вони не здаються плоско-приторними, як це буває у більшості подобних фільмів.

Шанувальники розважального кино - точно будуть задоволені. А ті, хто хоче ще й поживу для розуму, але чомусь вирішить завітати на це кіно, також не будуть розчаровані та отримують не лише гарні спецефекти, але й моменти, де треба буде робити висновки та щось для себе аналізувати чи вирішувати..

Справжній солдат своєї планети, чесний та трохи простодушний Капитан Америка, хитрий та самозакоханий "Залізна людина", могутній Халк та напівбог Тор, влучний стілец-спецагент та вродлива російська шпигунка Наташа, всі вони створюють чудовий коктель на будь-який смак, колір, стать та розмір..

На фільм можна йти гарною компанією, або романтичною парочкою, якій для різноманіття захотілось чогось більш жвавого ніж сентиментальні мелодрами, або й самому, якщо хочеться підняти настрій та вийти з зарядом позитивних відчуттів.

Щодо 3 D, то його там невиправданно мало. При такому сюжеті та з таким бюджетом - творці фільму могли б показати й щось більш вражаюче.

Проте, вузька та облягаюча уніформа спецагентів жінок виглядає у 3D досить таки переконливо. Й дивлячись на неї дійсно віриш, що безпеці нашої планети нічого не загрожує.  

2
Bertoluch 06 травня 2012


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Антиджедаи или бой без смысла Антиджедаи или бой без смысла

Якби Liam Neeson не проміняв джедайський меч на адміральську форму, в цій історії вдалось би зберегти безліч життів. Інопланетяни відразу...

22 квітня 2012
21 Jump Street - комедія вибухового гумору 21 Jump Street - комедія вибухового гумору

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Цією крилатою фразою можна охарактеризувати дії російських кіноперекладачів (чиї дії доволі бездумно...

18 квітня 2012
Гарний детектив зовсім не про Нобеля Гарний детектив зовсім не про Нобеля

Не так просто вдається зрозуміти до чого тут Нобель та його заповіт, ця ситуація могла трапитись й будь-якій іншій транснаціональній...

16 квітня 2012