Фільм Небеса реальні (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Небеса реальні
 
Небеса реальні
Heaven Is for Real
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Рендалл Уоллес
Студія: Sony Pictures
Жанр: драма
Бюджет: 12 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 18.09.2014
Прем’єра (у світі): 10.04.2014
Тривалість: 100 хв
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 80 693 грн.
Рейтинг IMDB: 5.80/10 (Голосів: 24 277)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.21 / 10 Голосів: 40
Опис фільму Небеса реальні
 

Фільм, заснований на абсолютно неймовірній але, тим не менш, реальній історії. Коли син пастора Тодда Бурпо впадає в кому, батько і його дружина місця не можуть знайти від горя. І Бог змилостивився, маленький хлопчик приходить до тями, ось тільки прийшов він не один, а разом зі спогадами про Рай. Дитина стверджує, що він побував на небесах, де бачив Бога, а також людей і події, які до коми йому ніяк не були відомі. Малюк Колтон описує Бога, його коня і людей, яких вже давно немає на світі... Тодд Бурпо тепер повинен прийняти позицію, яку людина його професії не може обійти, проте яка його самого шокувала. Так батько намагається зрозуміти сина і переступити через себе і вникнути в те, що почало впливати на всю сім'ю, а також оточуючих її людей.

Історія, за якою режисер Рендалл Уоллес зняв "Небеса реальні" являють собою книгу, написану Тоддом Бурпо, якого на екрані втілив Грег Кіннер. Книга носить таку ж назву і була написана не тільки самим пастором, а в співавторстві з Лінном Вінсентом. Права на літературне першоджерело були придбані в травні 2011 року. До літа 2012 року були офіційно підібрані продюсери і творці стрічки. Наприклад, Рендалл Уоллес як режисер був затверджений 12 серпня того ж року. До весни 2013 був підібраний і основний акторський склад в особі Грега Кіннера та Келлі Райллі. В середині липня того ж року стала відома кандидатура на пост композитора стрічки, ним став Нік Гленні-Сміт. У фільмі також була показана ще одна реальна особистість, роль якої виконала Урсула Кларк. Це дівчина, яка з'являється на початку і кінці фільму. Реальним прототипом послужила Акайн Крамарік, художниця, яка нібито бачила Ісуса. У фільмі фігурувала справжня картина Крамарік.

Отримуючи досить різні відгуки з боку критиків і глядачів, тим не менш, фільм фактично окупився дуже добре. При своїх 12 мільйонах бюджету, "Небеса реальні" заробили в прокаті понад 91 мільйонів доларів. Плюс до всього, стрічку не обійшли стороною і кілька невеликих номінацій на нагороди. На початку 2014 стрічка номінувалася в категорії Драма в рамках Teen Choice Award.

 
Трейлер до фільму Небеса реальні
Фільм Небеса реальні дивитися онлайн

Рецензії на фільм Небеса реальні
Додати рецензію
 
Ривайвелизм кино Алексей Першко, 17 вересня 2014
Заковыристый термин в названии расшифровывается очень просто – «религиозное возрождение» - и относится в первую очередь к христианскому протестантизму. И употреблен он там не зря: фильм «Небеса реальны» глубоко укоренился именно в протестантской риторике. И не только. За первые минут десять фильма (пожалуй, самые бодрые из общих 100) Рэндал Уоллас энергично... Детальніше
 
Разноцветная лошадь Иисуса Ксеркс, 06 вересня 2014
"Крошка сын к отцу пришел и сказала кроха..." (почти В. Маяковский) В эту теологически-философскую экранизацию книги «Небеса действительно существуют» (Чу Томас, почила в бозе годом ранее) изначально заложен лечебно-релаксирующий эффект: первые минут двадцать и на последней проповеди волей-неволей начинаешь сладко посапывать. Признаться, это не самая худшая... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
frazer
frazer (Киев) 23 вересня 2014 20:52
Сразу скажу что верю в высшие силы.
Не думал что скажу  - но фильм не интересный, вообще. Такие фильмы снимают чтоб пробудить чувства людей, но это просто скука. Тот кто не верит в высшую силу никогда и не поверит, посмотрев такое, не смотря на приписку "на основе реальных событий".Немногие смогут досмотреть его дома. Тягомотина ужасная.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 вересня 2014 15:37
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 19 вересня 2014 15:00
Ужасная история использования собственных детей и несчастья в целях личного обогащения. Бедному ребенку, пережившему кому, вдолбили в голову сказку которую он теперь должен повторять.
 
Что забавно, в одной из книг серии его родители в этом осторожно признаются, но оправдываются тем, что то что ребенок чуть не умер - это такое божественное провидение, ниспосланное им чтобы выбраться из долгов, продавая книги.
 
Но естественно, в фильме об этом не расскажут.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марина
Марина 19 вересня 2014 06:44
Весь фильм ждала.... ну вот вот сейчас должна быть кульминация....и ....ничего.... хотя фильм не плохой....но не было такого момента, что смотришь, и не можешь оторваться, потому что очень интересно
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 вересня 2014 11:46
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw