Коктейль


Рецензія на фільм: Пам'ятай мене
Фільм Пам'ятай мене

«Куй железо не отходя от кассы», – саме з такою думкою я йшов на сеанс кінострічки «Пам’ятай мене». Після неймовірного успіху саги «Сутінки» варто було очікувати шквал другосортних фільмів за участю головних героїв вищезазначеної, а саме Роберта Паттісона. Скажу наперед, після перегляду фільму у мене залишились переважно позитивні емоції .

Уявіть собі що ви бармен і у вас замовлення від клієнта: « Зроби мені такий коктейль, щоб душа звернулась, а потім назад розвернулась». Ви починаєте фантазувати, спочатку наллєте 100 грамів всім відомого і знайомого швепсу «Нью-Йорк», що дасть зрозуміти характер коктейлю, звично метушливий із очікуваними діловими сценами, багатими і бідними сім’ями, які живуть пліч-о-пліч, та гіркою сірістю міського життя. Додасте 50 грамів солодкого кленового сиропу «Роберт Паттісон», ретельно перемішаєте, ще 50 грамів абсенту «Комедія» для сміху. А потім бахнете туди 100 грамів «Бейліс» марки «Сюжет», тягучий і погано розчинний в нашому коктейлі лікер, в солодкій основі якого можна легко помітити гіркі нотки. Прикрасите це все харизматичними дольками апельсину другого плану.  І, найважливіше, залишите в секреті останній інгредієнт, нехай всього лиш 10 грамів, але цього буде достатньо, щоб приємно здивувати вашого клієнта. Напевно, не кожному сподобається таке поєднання складових, і він не отримає бажаних емоцій, але своїх прихильників коктейль з назвою «Пам’ятай мене» точно знайде.

В цілому, треба віддати належне режисеру і акторам за уміло поставлену гру, але сюжет занадто часто «тішить» банальними діалогами чи нелогічними вчинками головних героїв. Варто відвідати цю стрічку хоча б заради того, щоб подивитись на Роберта не вампіра і пересвідчитись, що він здатний не лише на роль холодного і сопливого кровопивця.

7
Jmen 26 березня 2010


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар
Юля
Юля 07 грудня 2014 23:47
0
Фільм вартий уваги. Гра акторів хороша. Кінцівка неочікувана і нелогічна. Досі не можу зрозуміти чому герой так вчинив. Особисто мене, фільм заставив задуматись над проблемами підлітків у школі та над тим, що потрібно більше часу проводити з дітьми. По 5-бальній системі, фільм на тверду четвірку.
.

Інші рецензії автора


Ліки від старості Ліки від старості

90 хвилин позитиву

19 березня 2010