Фільм Убити посланця (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Убити посланця
 
Убити посланця
Kill the Messenger
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Майкл Куеста
Студія: Bluegrass Films
Жанр: біографія, драма, кримінал
Прем’єра (в Україні): 19.02.2015
Прем’єра (у світі): 09.10.2014
Тривалість: 112 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Top Film Distribution
Рейтинг IMDB:    Убити посланця
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.79 / 10 Голосів: 23
Опис фільму Убити посланця
 

Професія репортера таїть в собі не просто ключ до розкриття таємниці, а й небезпеки і секрети, які іноді краще не чіпати. Гері Вебб якраз з тих хлопців, які вчепившись у щось сенсаційне, не відпускають хватку, навіть коли їх б'ють палицею. Правда, в цей раз риба виявилося набагато більше, ніж він зміг проковтнути. Він вплутується в справу, яка відкриває факти причетності ЦРУ до масштабної оборудки з наркотиками. Крім того, розслідування зачепило причетність федералів до повстання на території Нікарагуа. Складаючи мозаїку, Геррі починає отримувати недвозначні натяки від агентів ЦРУ​​, що якщо він не припинить, може постраждати його сім'я.

Сценарій, який був написаний Пітером Ландесманом, має під собою два першоджерела. Перший це книга Ніка Шу, яка має таку ж назву, другий - "Темний альянс" Гері Вебба, автобіографічна книга. Саме автора останньої літературної одиниці й виконує у "Вбити гінця" Джеремі Реннер. Актор раніше вже знімався у Майкла Уеста, це була стрічка «Дванадцятирічні», що вийшла на екрани в 2005 році. Крім виконавця головної ролі, Реннер вперше пробує себе як продюсера. Сама історія набула великого резонансу. Зокрема спалахом інтересу служила смерть самого Гері Вебба, якому приписують то самогубство, то умисне вбивство від рук властей США. Помер він у 2004 році.

До зйомок "Вбити гінця" приступили 16 липня 2013. Вони проходили в Джорджії, яка представляла для фільму округи Атланти і Декатура. Проте ще деякий час, незважаючи на появу перших кадрів, акторський склад доповнювався. У серпні 2013 контракт на зйомки підписав Рей Ліотта, який зіграв відставного агента ЦРУ. Про те, що стрічка вийде в жовтні, було оголошено в березні 2014 року. Перший тизер і постер для "Вбити гінця" вийшов у кінці травня.

 
Трейлер до фільму Убити посланця
Фільм Убити посланця дивитися онлайн

Рецензії на фільм Убити посланця
Додати рецензію
 
Опасная правда Ксеркс, 14 лютого 2015
Фильм о том, что государство (точнее, отдельные его привилегированные представители) под видом, якобы, "национальной безопасности" могут сделать с человеком всего лишь за одну, казалось бы, совершенно естественную вещь: желание говорить правду. Как это говорится, "based on a true story". Гари Вэбб (Джереми Реннер) - опытный журналист, который в результате своего... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw