Фільм Влада (2018)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Влада
 
Влада
Vice
Рік: 2018
Країна: США
Режисери: Адам МакКей
Студія: Gary Sanchez Productions, Annapurna Pictures, Plan B Entertainment
Жанр: біографія, драма, комедія
Бюджет: 40 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 21.02.2019
Прем’єра (у світі): 12.12.2018
Тривалість: 132 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Вольга Україна
Бокс-офіс: 5 179 638 грн.
Рейтинг IMDB:    Влада
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.39 / 10 Голосів: 79
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Влада
 

 Це історія одного чоловіка, який змінив цілий світ. Будучи не найпомітнішою фігурою, він зумів стати одним із найвпливовіших людей на нашій планеті. Його звуть Дік Чейні. У нього прекрасний дар переконання, відмінне ораторське мистецтво та живий, геніальний розум. Цей чоловік міг домогтися всього, чого хотів – цього і домігся, а може й більшого. Коли Президент США Джордж Буш молодший запропонував Діку посаду 46-го віце-президента країни, містер Чейні додав тільки кілька своїх умов – він уточнив, що буде під його контролем (армія, зовнішня політика, енергетика, державний апарат). Саме завдяки цьому рішенню та багатьом іншим успішним діям Дік Чейні став найуспішнішим віце-президентом США.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини став Адам МакКей, який відомий за проектами "Телеведучий: Легенда про Бургунді" (2004), "Копи у глибокому запасі" (2010), "Гра на пониження" (2015, номінація на "Оскар").

Головну роль Діка Чейні у стрічці виконав Крістіан Бейл. В активі актора є такі фільми, як "Престиж" (2006), "Темний лицар" (2008), "Боєць" (2010, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану").

Також у картині зіграли: Сем Рокуелл ("Лугові собачки" (1997), "Все пучком" (2009), "Три білборди на кордоні Еббінгу, Міссурі" (2017, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану")), Стів Карелл ("Маленька міс Щастя" (2006), "Це безглузде кохання" (2011), серіал "Офіс"), Емі Адамс ("Боєць" (2010, номінація на "Оскар"), "Вона" (2013), "Прибуття" (2016)).

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 59/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 68% позитивних рецензій (81/120).

 
Трейлер до фільму Влада
Фільм Влада дивитися онлайн

Рецензії на фільм Влада
Додати рецензію
 
Власть PavelChap, 25 лютого 2019
В своей новой работе Адам МакКей взял за основу формулу «Игры на понижение». И не прогадал. Заканчивается вторая декада 21 века. Время грима и высоких технологий в кино. И только Кристиан Бэйл продолжает перевоплощаться дедовским способом, набирая и сбрасывая живой вес. Его зовут Дик Чейни. У него прекрасный дар убеждения, отличное ораторское... Детальніше
 
На выходе из зала кинотеатра сегодня я наблюдал одновременно улыбающиеся и недоуменные выражения на тех самых лицах. Справедливым будет признать, что VICE далек от понимания массового кино, на которое можно пойти за развлечением. Только хорошие знания американской истории и полки прочитанных книг и пересмотренных фильмов позволили мне хорошо ориентироваться в... Детальніше
 
Рассказ мертвеца на злобу дня Алексей Першко, 12 лютого 2019
Режиссер Адам МакКей, обладатель «Оскара» за свою предыдущую работу «Игра на понижение», укрепляется в своем статусе главного (по крайней мере – в игровом кино) обличителя пороков американской политической системы. Дик Чейни (как всегда невероятный Кристиан Бэйл, к игре которого трудно подбирать достойные ее эпитеты) был простым алкоголиком. И им бы и... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 07 березня 2019 07:32
... ВМЕСТО УРОКА ПОЛИТОЛОГИИ
Вивчення будь-якої дисципліни вимагає неупередженого і тверезого погляду, а це не те, чим може похвалитись цей фільм. Сприймати цю пропагандистську стрічку як документальну або навчальну - дуже небезпечно. Суспільство починає сприймати прості і емоційні рішення як реалістичні, а нав"язані художнім фільмом стереотипи - як істину. Не варто аж так довіряти авторам фільму.
Рейтинг повідомлення: 0
 
lleo
lleo (Киев) 06 березня 2019 17:25
НА ЭТОТ ФИЛЬМ НАДО СТАРШЕКЛАССНИКОВ И СТУДЕНТОВ ВОДИТЬ ВМЕСТО УРОКА ПОЛИТОЛОГИИ
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 лютого 2019 11:42
Початок багатообіцяючий, багато іронії, дотепних вставок, але зрештою фільм виявився затягнутим і доволі нудним. Політична реклама демократів, чорний піар проти консерваторів. Кіноматографічна цінність фільму доволі сумнівна, думаю, що на Оскар висунули через політичний месидж фільму. Ну і звинувачення - упереджена інтерпретація загальновідомих подій. Вистачить на художній фільм, але не на офіційні звинувачення.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 21 лютого 2019 14:39
Особых кинематографических достоинств,по моему, нет. Но история сама по себе поразительная, т.к.все почти документально,общеизвестно, а в итоге ни преследований за корупцию, ни Гаагского трибунала за военные преступления.  Но то что было при Чейни как трагедия, сейчас повторяется в США как фарс. Печалька. Фильм рекомендую для понимания мировых политических нравов.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw