Фільм Крути 1918 (2019)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Крути 1918
 
Крути 1918
Крути 1918
Рік: 2019
Країна: Україна
Режисери: Олексій Шапарєв
Студія: Good Morning Films
Жанр: військовий, історія, екшн
Бюджет: 52 млн. грн.
Прем’єра (в Україні): 07.02.2019
Прем’єра (у світі): 06.12.2018
Тривалість: 110 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 7 247 771 грн.
Рейтинг IMDB:    Крути 1918
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.16 / 10 Голосів: 329
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Крути 1918
 

 Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.

Режисером фільму став Олексій Шапарев, в активі якого є серіал "Гвардія".

У картині зіграли: Олександр Піскунов ("Кіборги" (2017)), Олексій Тритенко ("Хайтарма" (2012)), Роман Ясинівський ("Кіборги" (2017), серіал "За законами військового часу"), Богдан Юсипчук ("Синевир", "Тіні незабутих предків" (обидві 2013)), Остап Ступка ("Тарас Бульба" (2009)) та багато інших.

Реліз стрічки відбудеться 6 грудня 2018 року на екранах України.

 
Трейлер до фільму Крути 1918
Фільм Крути 1918 дивитися онлайн

Рецензії на фільм Крути 1918
Додати рецензію
 
Мифы и легенды Крут Алексей Першко, 04 лютого 2019
Режиссер Алексей Шапарев ранее был известен своей способностью снимать фильмы самых разных жанров – от молодежной романтической комедии («Киевский торт» - это название, кстати, очень точно передает слащавость всего фильма) до романтической боксерской драмеди («Правило боя» - своего рода аналог «Боя с тенью»). Теперь он решил попробовать свои силы в... Детальніше
 
Легенда про Крути NedzelnitkskyAnd, 29 січня 2019
Розвиток українського кіно в останні роки можна назвати в чомусь експериментом – одночасно і досить коштовним, проте загалом таким, що дає можливість експериментувати і самим творцям, які при цьому не затиснені в рамки комерційного успіху. Одним з найсуперечливіших напрямів є історичний кінематограф, який зараз є загалом часто більше пам‘ятником сучасному... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 26 лютого 2019 20:27
Чи варто дивитись? ОДЕОЗНАЧНО ВАРТО! Фільм емоційно наповнений, реально "чіпляє", особливо під кінець фільму - розстріл полонених студентів, котрі помирають з "Ще не вмерла" на вустах, та портрети справжніх "крутівців", котрі загинули в тому бою. Емоційно наповнений, але історично недостовірний, і десь трохи навіть незрозумілий для глядача, котрий про той відрізок з історії України знає небагато. Хоча режисер і наголосив на художності свого творіння, міг би таки трохи з істориками порадитись і документи почитати...
Однак суть фільму, а також паралелі з сучасністю... Вони, безперечно, захоплюють! Нарешті моя країна знімає кіно, на яке не соромно дивитись і на якому хочеться виховувати майбутні покоління!!!
П.С. І Муравйов у виконанні Віталія Салія - просто БЛИСКУЧИЙ! Викликає справжній лютий скрегіт зубів!
П.П.С. Судячи по тому, як "плющить" в коментах про фільм московитів і їх недобитки, ідею бою під Крутами таки донесли до вух пересічного глядача))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Андрій
Андрій 17 лютого 2019 11:13
Фільм дуже сильний, дивиться на одному диханні. Музика підібрана гарно, гра акторів шикарна. Рекомендую всім до перегляду. Дуже радий, за відродження українського кіно. Слава Україні!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Валерій Степаенко
Валерій Степаенко 16 лютого 2019 06:38
Нещодавно на широкі екрани вийшов  повнометражний вітчизняний художній фільм про славні і водночас трагічні події української історії сторічної давності. Йдеться про кінокартину «Крути 1918» (режисер Олексій Шапарев) – воєнно-історичний  екшн, який відтворює події кінця січня 1918 року, коли  на підступах до Києва, під залізничною станцією «Крути», жменька жертовної української інтелігентної молоді протистояла більшовицьким бандам (співвідношення сил було десь 1 до 10 на користь московських зайд) Михаїла Муравйова (актор Віталій Салій).
 
Насамперед хотілося б відзначити, що наразі вітчизняних фільмів на воєнно-історичну тематику, на яких можна було б виховувати підростаюче покоління, є не так  вже й багато. Тому фільм є злободенним, особливо якщо брати до уваги гібридну війну, яку ведуть проти України і нащадки тих, хто намагався загарбати її століття тому під Крутами.
 
З іншого боку, художні фільми на історичну тематику накладають на своїх творців багато суттєвих обмежень, адже їх фабула має вписуватися в загальновідомий історичний контекст, що, не може не звужувати діапазону польоту фантазії  сценариста і режисера. До того ж такі фільми вельми прискіпливо сприймаються глядачем, особливо освіченим.
 
Беручи до уваги викладене вище, можна стверджувати, що перед авторами фільму стояла досить таки складна задача. Особливо якщо враховувати  наявність у фільмі численних батальних сцен в умовах обмеженого бюджету (близько $2 млн). З іншого боку, треба думати, що автори фільму
Рейтинг повідомлення: 0
 
alyashenko5
alyashenko5 (Киев) 13 лютого 2019 20:06
Про любов, ненависть і повагу
------
У неділю подивилися "КРУТИ 1918".
Нарешті хочу поділитися деякими думками. Отже, чому цей фільм не можна не подивитися? Спочатку мені здавалося, що треба покласти на місце пазл історії України, втрачений, звісно, не з власної вини. Проте, виявилося, що усе складніше.
Отже, три "Чому треба йти і дивитися".
 
По-перше, і найважливіше те, що сто років поспіль жодним чином не зреставрували корінні мотиви нескінченної визвольної боротьби нашої країни. Тими хлопчиками, які і сто, і п'ять років тому пішли воювати рухала свідома любов. І лише десь потім вони так само свідомо ненавиділи ворога. Не знаю, чи правильно я це сформулюю, але саме у побудові такої аксіологічної матриці полягає основна відмінність наших захисників (їх навіть незручно вдягти у броню слова "воїн") і тих, кому вони протистали (тут свідомо не вдаюся до військових визначень).
 
По-друге, ненависть до ворога, який споконвічно нічого не змінював ані у логіці, ані у форматі своїх дій - хороша "пігулка", аби саме зараз ще уважніше робити вибір.
 
Ненависть завжди породжує страх. Наведу лише одну фрузу з фільму, причому таку, що не з вуст українських героїв: при співвідношенні сил більше, ніж 1 до 10 не на користь УНР істеричний наказ муравйова "отступать! всем отступать" якось по-особливому надихає.
 
По-третє, це класне українське кіно! Попри те, що майже усе я дивлюся крізь призму управлінсько-проектної парадигми...Жанр "бойовик", звісно, трохи дряпає око, але якщо поц
Рейтинг повідомлення: 0
 
Викинг
Викинг 13 лютого 2019 08:45
Очередной высер укр.пропагандоса!!!.....мелкое и маромазмотическое кино.
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость
Гость 12 лютого 2019 13:56
Такую интересную тему , так бездарно сняли.....
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 12 лютого 2019 12:44
Фильм поражает своей бездарностью. Нет мотивации героев, бездарная актриса в роли любовного интереса главного героя, отвратительный монтаж, выбор локаций, ну и конечно же компьютерная графика. Мотивация есть только у одного парня с шарфом. Только ему одному хочется сопереживать. Главный герой просто пустышка. Не покрыты отношения между братьями. Любовный треугольник не вышел. В кадре видны современные дома. Почему не били монтажора по рукам? Почему в одном кадре парень снимает очки, а в следующем кадре он в очках? Ну и если не можете в графику то какого вы ее туда пихаете? Почему поезд выглядит как нарисованный? Почему в некоторых кадрах боёв так отвратительно наложен дым поверх кадра? Единственное за что могу позволить фильм так это за Муравьёва. Герой отыграл отлично, кадры его трипов сняты очень хорошо. Идея хорошая, а реализации через одно место. 2 из 10
Рейтинг повідомлення: 0
 
Андрей
Андрей 11 лютого 2019 11:47
Не смотря на весь трепет, с коим отношусь к новому украинскому кино и истории своей страны, единственное, что хочется сделать после просмотра сего фильма - это плюнуть в глаз режиссеру. Казалось бы, всё есть: сюжет, бюджет     ( вполне не малый), все что нужно, это правильно отнестись к своей задачей снять годное кино, и постараться. Тем более, такая тема. В 21м веке, ребята, так не снимают. Даже сериалы. Если режиссер бездарность - пригласите импортного! Но, увы, нет. Фильм поставлен отвратительно, ни одного внятного эпизода. Музыки почти нет. Звуковые эффекты из старых компьютерных игр. Актер, играющий сотника, после роли в СТБшной юмореске, не воспринимается всерьез. Бездарность с обколотыми губами в роли Софии... Неужели нет у нас нормальных актрис? Ну пригласите кого нибудь из театра Франка, или Леси. Но это... Честно, понравился лишь один Муравьев.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость в горле
Гость в горле 11 лютого 2019 10:47
Можно аплодировать стоя, можно лёжа, но боксофис расставит все точки над "Ё". Вангую шо эта агитка за 10 лямов не выстрыбнэ. Киношные хэрои повторят бесславную долю своих реальных прототипов.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 10 лютого 2019 20:40
Дуже гарна комедiя..Ми дивилися це кiно у клубi i реготали всiм селом,аж стрiха ледве не гепнулась...Сюжетна лiнiя про те, як кремлiвськi наймити розiгнали киiвську озброену гопоту i бандоту пiдсрачниками..Це нагадуе наш час...
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw